Sprawdź, które szkolenie jest dla Ciebie najlepsze

szkoła stylistek

Wybór jest duży i jestem pewna, że jeśli jesteś zdecydowana na to, że chcesz zostać osobistą stylistką, to z całą pewnością u nas wybierzesz szkolenie dla siebie. A jeśli potrzebujesz dowodów na to, że New Style Academy, to szkoła stylistek jedyna w swoim rodzaju, to przeczytaj co piszą o nas nasze kursantki tutaj.

A teraz zobacz jakie szkolenia mamy dostępne i jak możesz się z nami uczyć.

Szkolenia stacjonarne „Zostań Osobistą Stylistką” prowadzimy w Warszawie w samym centrum Warszawy na uroczej ulicy Pięknej niedaleko kultowych Koszyków. Część praktyczną prowadzimy zazwyczaj w Galerii Mokotów, w centrum handlowym uważanym za jedno z najlepszych w całej Polsce. Szkolenie nasze trwa dwa dni, tj. w czwartek i w piątek (czwartek teoria, piątek praktyka) po to, abyś na weekend mogła wrócić do domu. Jeśli jesteś spoza Warszawy, to chętnie podpowiemy Ci gdzie się zatrzymać, abyś wszędzie miała blisko. Grupy szkoleniowe są małe i kameralne. Stawiamy na jakość a nie na ilość. Podczas szkolenia gwarantujemy świetną atmosferę i zapraszamy wszystkie osoby, które chcą poznać tajniki zawodu Personal Shopper, niezależnie od tego czy dopiero zaczynają czy już mają jakiekolwiek doświadczenie. Zapewniamy piękne materiały szkoleniowe, przerwy kawowe i poczęstunek lunchowy pierwszego dnia. Szkolenie kończy się certyfikatem i …. uczuciem żalu, że to już koniec. Ale nie ma co się martwić. Zapraszamy też na kolejne szkolenia poziom master czy uzupełniające z zakresu dress codu, analizy kolorystycznej lub praktyki stylizowania mężczyzn.

Szkolenie indywidualne „Zostań Osobistą Stylistką” dostępne jest zarówno na poziomie basic oraz master. Zaletą tego szkolenia jest przede wszystkim to, że na szkoleniu jesteś sama z trenerem prowadzącym i to na Tobie skupiamy całą uwagę. Szkolenie poziom basic jest prowadzone przez Justynę Krawczyk, założycielkę i właścicielkę szkoły New Style Academy, natomiast szkolenie master jest prowadzone również przez Wiolę Malawską, współzałożycielkę szkoły, specjalistkę z zakresu marketingu oraz sprzedaży.

Szkolenie online „Zostań Osobistą Stylistką” jest świetnym pomysłem dla wszystkich tych osób, które lubią się uczyć w swoim czasie bez konieczności wychodzenia z domu. To szkolenie możesz zakupić choćby dziś i zacząć uczyć się już teraz. Otrzymujesz dostęp do kursu na cały rok, opiekuna w razie pytań oraz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

W zależności od tego, czego potrzebujesz i co lubisz, możesz wybrać swój sposób edukacji z nami. A jeśli po szkoleniu uznasz, że chcesz nadal się uczyć i być z nami w stałym kontakcie, to możesz dołączyć do jedynego w Polsce Elitarnego Klubu Stylistek EX.

A teraz usiądź wygodnie i posłuchaj jakimi zasadami kierujemy się prowadząc nasze szkolenia tutaj.

To jak, wybrałaś już szkolenie dla siebie?

Zapraszam,

Justyna Krawczyk oraz Zespół New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek