Stylowa stylistka – czyli jaka?

szkoła stylistek

Bardzo często spotykamy się ze stwierdzeniem, że osobista stylistka powinna się czymś wyróżniać, być odważna w swoich stylizacjach, nosić kapelusz jako symbol oryginalności, albo irokeza lub tatuaże jako wyznacznik nieprzeciętności.

Trudno nam się zgodzić z tym stwierdzeniem, klasyfikacją czy wrzuceniem wszystkich stylistek do „jednego worka”.

Głęboko wierzymy, że każdy z nas, tak jak i każda stylistka, przede wszystkim powinna być SOBĄ.

Na podstawie takiego przekonania Justyna Krawczyk, założycielka naszej szkoły stylistek New Style Academy, stworzyła niezwykły kurs online „Odkryj STYL swojej duszy„, podczas którego wszystkie uczestniczki będą mogły odkryć styl, który jest zgodny z tym, kim są, w co wierzą i jak chcą to pokazywać światu na zewnątrz. Być może i Ty szukasz swojego stylu? Jeśli tak, to koniecznie zapisz się na ten wspaniały 21 dniowy kurs online już dzisiaj <<tutaj.

Głęboko wierzymy, że każda osobista stylistka powinna mieć swój styl. Nie taki jak na wybiegach czy pokazywany w gazetach, ale spójny z tym, kim jest, i co jej się tak naprawdę podoba. Jesteśmy przekonani, że spójność wizerunku z tym, kim jesteśmy naprawdę, pomaga nam w codziennym życiu, realizowaniu marzeń i czuciu się wspaniale każdego dnia.

Jeśli marzysz o tym, aby zostać osobistą stylistką (stylową w zgodzie ze sobą), to możesz dołączyć do wyjątkowej edycji szkolenia online, która rusza już za chwilę. Więcej na temat tego szkolenia przeczytasz >>tutaj.

Pozdrawiamy i ściskamy serdecznie,

New Style Academy


Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek