Tego właśnie życzymy Ci z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Jesteś zdziwiona?

szkoła stylistek

Chcemy zacząć od tego, że cieszymy się, że jesteś z nami. Bez względu na to czy jest to rok, miesiąc czy dzień, wiemy, że nie bez powodu do nas trafiłaś.

My kochamy spełniać marzenia i wiemy jak bardzo jest to ważne. Aby czuć się spełnionym, szczęśliwym i czuć, że idzie się we właściwym kierunku.

Nasza historia również tak wygląda. Po wielu latach szukania, błądzenia i prób, wreszcie zrozumieliśmy gdzie jest ten punkt do którego dążymy. Wszystkie doświadczenia, trudne chwile, pomyłki i porażki były po to, aby wreszcie dotrzeć tu. Tu czyli do miejsca w którym robimy to, co kochamy i dajemy możliwość innym, aby również weszli na swoją drogę.

Mamy za sobą wiele szkoleń stacjonarnych dla przyszłych stylistek, ale też tych online z których korzystają Polki na całym świecie. Spotykamy mnóstwo kobiet, które postanowiły uczyć się właśnie u nas i wiemy jak bardzo jest to istotne, aby odkryć swoją pasję i powołanie. My wiemy, że częścią naszego powołania jest pomaganie innym spełniać ich marzenia. Często jest to zawód po który przychodzą na nasze szkolenia, ale też czasem jest to po prostu nasze spotkanie, rozmowa, jedno zdanie wypowiedziane podczas szkolenia, które potrafi nadać kierunek.

Dlatego z okazji Świąt oprócz miłego czasu, odpoczynku i refleksji na temat życia, życzymy Ci przede wszystkim podążania za swoim sercem i intuicją. Ty jesteś jedyną osobą, która wie co dla Ciebie jest dobre i czego chcesz.

Zespół New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek