W zmianie wizerunku najważniejsze jest to, aby pokochać SIEBIE

szkoła stylistek

Pokochaj to, co jest pod ubraniem – mówi Iza Olszewska, nasza kursantka, stylistka, właścicielka magicznego butiku Bell Isola. Jej klientki mówią, że to nie jest butik z ubraniami, to pracownia akceptacji siebie.

Zawód osobistej stylistki, to dla nas coś więcej niż dobór ubrania czy analiza kolorystyczna. Nasza szkoła stylistek, wszystkie szkolenia i działania, które prowadzimy, to połączenie przemiany zewnętrznej z wewnętrzną. Dajemy najlepszą wiedzę, wsparcie, doświadczanie, ale również motywację do działania i wiarę w to, że każda z nas może żyć po swojemu i robić w życiu piękne i wartościowe rzeczy.

Tak jak Iza, która odmienia kobiety nie tylko od zewnątrz, ale przede wszystkim od wewnątrz. Posłuchaj tutaj jak Ona to robi. 

Sposobów na to, aby przekazywać te wartości jest zapewne bardzo dużo, ale w prowadzeniu swojego butiku z odzieżą ważny jest nie tylko asortyment, ceny, czy też lokalizacja, ale również to, kto takie miejsce tworzy. Bo w życiu liczą się wartości, ludzie i miłość, którą możemy dawać zawsze i wszędzie. 

W jaki sposób możemy przekazywać te wartości oraz budować pewność siebie kobiet, które się do nas zgłaszają?

Oto kilka podpowiedzi:

  • naucz się słuchać i skup się na tym, co dla Twojej klientki jest najważniejsze
  • bądź serdeczna dla każdego, bez względu na to, czy zrobi zakupy, czy też nie
  • wszystkich traktuj tak samo, bez względu na zasobność portfela, bo każda klientka, to klientka VIP
  • podkreślaj atuty osoby z którą pracujesz, używaj pozytywnego i wzmacniającego języka 
  • pamiętaj, że co dajesz, to wraca – niech więc wraca wszystko to, co najlepsze

Na koniec koniecznie zrób ćwiczenie o którym Iza mówi podczas wywiadu. Zmieni się każdy Twój dzień, a potem dzięki Tobie będziesz odmieniać życie innych. Bez względu na to, czy pracujesz jako osobista stylistka, personal shopper, kosmetyczka czy manager w firmie. To działa zawsze i wszędzie.

Pozdrawiamy,

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek