Walentynki last minute

maxresdefault

Szaleństwo walentynkowych zakupów trwa już od dwóch tygodni. Pracując jako Osobista Stylistka często jestem proszona o podpowiedzi w zakresie walentynkowych prezentów. Zdarza się, że podczas zakupów kupujemy wspólnie bieliznę czy prezent dla partnera.

Niestety coraz częściej zapominamy o ważnych datach i przyjemnościach. Jesteśmy zabiegani i zmęczeni, co skutkuje zaniedbywaniem siebie i małych, ważnych wspólnych chwil.

Nie martw się jeśli nie zdążyłaś kupić prezentu, zarezerwować stolika w restauracji i kupić wystrzałowej sukienki. Nie złość się na swojego partnera, który też zapomniał. Pomyśl co możesz zrobić teraz bez wychodzenia z domu. Oto moje trzy sprawdzone podpowiedzi:

Słowa na ręcznie zrobionej kartce, będą więcej warte niż jakikolwiek prezent. Znajdź więc czystą kartkę w domu, kolorowe kredki swojego dziecka i nożyczkami wytnij serce lub coś innego, co przychodzi Ci do głowy. W środku napisz coś od serca i wręcz ukochanej osobie.

Zapal świeczki i przyrządź małą wspólną kolację. To nie musi być nic wielkiego. Może to być np. szybka sałatka z pomidorów i mozzarelli posypana aromatyczna bazylią. Do tego bagietka, kilka małych świeczek i gotowe. Wszystkie składniki znajdziesz w osiedlowym sklepiku a przygotowanie sałatki nie zajmie Ci dłużej niż 10 minut. Zapal świeczki, puść muzykę i gotowe. Proste, prawda?

Włóż swoją ulubiona sukienkę. I naprawdę wcale nie musi być nowa, czerwona i koronkowa. Wystarczy, że będzie Twoja ulubiona, połączona ze szpilkami z całą pewnością spodoba się Tobie jak i Twojemu partnerowi. Jeśli znajdziesz jeszcze chwilę, to zrób fajny makijaż i pomaluj paznokcie, szczególnie jeśli zazwyczaj ich nie malujesz. Poczujesz się wyjątkowo i spędzicie razem miły wieczór zakochanych.

A mnie nie pozostaje nic innego jak życzyć Wam cudownego czasu razem.

Justyna Krawczyk

Style Coach

 

 

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek