Walentynkowe stylizacje dla Ciebie

4internet

To już za chwilę, już za kilka dni. Walentynki, które wiele z nas obchodzi i celebruje z wielką przyjemnością. Dlatego przygotowałam dla Was kilka wskazówek i pomysłów na stylizacje. Oto one!

Jeśli wybierasz się na dyskotekę lub imprezę, gdzie będzie muzyka i tańce, to warto postawić na spódnicę lub sukienkę, która nie będzie Cię krępować podczas tańca. Osobiście uwielbiam sukienki Kasi Miciak. Są zwiewne i szalenie dziewczęce. Idealna będzie ta w czerwieni ale inne kolory tego dnia też są dozwolone!

Kasia Miciak Design

Do kina czy do teatru możesz wybrać wyjściową bluzkę czy marynarkę. Możesz sobie pozwolić na swobodniejszą stylizację ale pamiętaj, że to wyjątkowy wieczór więc warto, abyś poczuła się wyjątkowo! Zobacz dostępne, piękne bluzki koszulowe marki Nun.mi i wybierz coś dla siebie.

Koszule: Nun.mi
Zdjęcia: Ania Danielewska

 

Jeśli planujesz wyjście do szykownej restauracji, to warto abyś zadbała o szykowną stylizację. Może to być sukienka czy garnitur dobrej jakości. Inspirację znajdziesz w butikach marki Pretty One w całej Polsce. A w nich urocze panie, które doradzą najlepszy fason i kolor dla Ciebie. Masz jeszcze kilka dni, więc zdążysz na pewno!

Pretty One

 

Mam nadzieję, że wybór stylizacji będzie teraz łatwiejszy. Jako Osobista Stylistka uwielbiam doradzać na każdą okazję ale Walentynki to moje ulubione Święto.

Uściski!

Justyna Krawczyk

Style Coach

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek