Wiedza, która jest Ci niezbędna na drodze do sukcesu

szkoła stylistek

Jeśli jeszcze nie słuchałaś tego odcinka w naszym nowym projekcie „Jak zarobić MILION będąc Osobistą Stylistką„, to koniecznie posłuchaj. Bo wiedza, która jest Ci niezbędna, to nie tylko wiedza merytoryczna na temat zawodu jakim jest osobista stylistka. To oczywiście podstawa, bo nawet jeśli czujesz, że masz do tego talent, to ten talent należy rozwijać i uzupełniać niezbędną wiedzą. Liczy się jednak dużo więcej.

Bo ważne jest to, abyś odpowiedziała sobie na pytanie – czy tego naprawdę chcesz? Czy to jest to, o czym marzysz?

Jeśli tak, to wspaniale się składa, bo trafiłaś do najlepszej szkoły stylistek i chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą!

Nasze szkolenia, które prowadzi pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach, założycielka szkoły stylistek – Justyna Krawczyk, są pełne wiedzy, która jest konieczna do tego, aby osiągnąć sukces w zawodzie osobistej stylistki. Podczas szkolenia „Zostań Osobistą Stylistką” poziom basic dowiesz się czym jest zawód osobistej stylistki i co możesz robić jako zawodowa personal shopper. Zdobędziesz też wiedzę na temat sylwetek damskich, analizy kolorystycznej, przeglądu szafy oraz siły pozytywnego myślenia. Na szkoleniu poziom master zgłębisz wiedzę na temat sylwetek męskich, trendów, zasad dress codu oraz zakupów online. To wszystko to podstawy z którymi ruszysz w świat jako zawodowa stylistka.

Liczy się jeszcze coś bardzo ważnego. Oprócz wiedzy merytorycznej i przekonania, że właśnie tego chcesz, musisz wiedzieć coś bardzo ważnego. Jak osobista stylistka będziesz mieć, bądź już masz ogromny wpływ na innych ludzi. Bo Twoi klienci będą zgłaszać się do Ciebie po pomoc w zakresie kreowania wizerunku, ale oprócz tego bardzo potrzebują – wsparcia, pewności siebie i dobrego samopoczucia. Jeśli będziesz potrafiła im to dać, to staniesz się najbardziej pożądaną stylistką na świecie! 

Pamiętaj więc o tym, bądź empatyczna i miła, bo dziś tak bardzo wszyscy tego potrzebujemy. 

Powodzenia!

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek