Wielkanocne stylizacje

biała koszula

Nie będziesz już pewnie zdziwiona, gdy przeczytasz, że nie to, jak wyglądasz jest najważniejsze. Ubranie, wizerunek, to jeden z elementów z którego możesz korzystać. Sama już pewnie wiesz, że gdy pięknie wyglądasz, to lepiej się czujesz. To tak samo działa, gdy masz porządek w domu, ładnie przygotowany posiłek czy posprzątany samochód. To takie drobnostki, które wpływają na to, jak się czujesz.

Wszystko ma znaczenie. Ludzie, którymi się otaczasz, jedzenie, które spożywasz, książki, które czytasz. Wszystko z osobna niby nie jest ważne, a jednak ma znaczenie. Może podnieść Twoją jakość życia lub ją obniżyć. Co wybierasz?

Święta Wielkanocne, to wyjątkowy czas spotkań z rodziną i czas odpoczynku. Często zastanawiamy się jak się ubrać, co na siebie włożyć, żeby jednak było wyjątkowo i świątecznie.

Proponuję zawsze wziąć pod uwagę dwa aspekty:

  • ubranie powinno być przede wszystkim wygodne i piękne. Takie w którym będziemy czuć się wyjątkowo
  • musimy wziąć również pod uwagę fakt, że kwiecień plecień… i że cieplejsza kurtka może się jeszcze przydać

Mam kilka prostych zestawów, które zawsze się sprawdzają, niezależnie od sytuacji.

Oto one:

  1. Biała koszula, to element garderoby, który zawsze się świetnie sprawdza. Jest idealna do pracy w połączeniu z eleganckimi spodniami, fajnie się też sprawdzi z jeansami na popołudniową kawę z koleżanką. Ważne jest też to, aby była śnieżno biała i pięknie odprasowana. Wtedy będzie pięknie i z klasą. W takim wydaniu sprawdzi się również w te Święta. Połącz ją z granatowymi spodniami, ciemnymi jeansami lub innymi, które lubisz, a będzie idealnie.
KappAhl

2. Garnitur, czyli połączenie marynarki ze spodniami. W tym sezonie szalenie modne są kolorowe zestawienia i nieco bardziej sportowy look. Możesz wybrać ten elegancki fason i połączyć go z butami sportowymi, albo ten sportowy i dobrać do niego eleganckie szpilki. Cokolwiek zrobisz, to z całą pewnością będzie dobrze.

Massimo Dutti

3. Klasyczną sukienkę ma praktycznie każda z nas. Robiąc przeglądy szaf u moich klientek, praktycznie wszędzie ją spotykam. Klasyczna często znaczy prosta, czasem nieco biurowa, czarna lub granatowa. I taka rzecz też się przydaje. Bo gdy założymy do niej ciekawą biżuterię, kolorową torebkę czy oryginalne buty, to uzyskamy efekt elegancji, która sprawdzi się na wiele okazji.

Avanti

Powodzenia i wspaniałych Świąt!

Justyna Krawczyk

Style Coach

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek