Zaglądamy do szafy… Renaty Klisiewicz z marki FloModo

szkoła stylistek

Zapraszamy Cię do cyklu rozmów z wyjątkowymi kobietami ze świata fashion, projektantkami, właścicielkami marek modowych, czy butików. Zaglądamy do ich szaf, a dzięki temu możemy poznać bliżej to, co drzemie w ich sercach… Dziś – Renata Klisiewicz, kolorowa dusza, właścicielka i projektantka marki FloModo, podzieli się z nami barwnymi elementami swej garderoby, życia oraz marki 🙂 

1. Stań przed swoją szafą/garderobą i to, co widzisz, nazwij tytułem filmu oraz piosenki. Dlaczego właśnie te tytuły najtrafniej przedstawiają to, co widzisz? 

Moja szafa jest jak ja – mogę ją nazwać radosna twórczość. Różne style i fasony, dlatego że lubię zmiany i ciągle fascynuje mnie coś nowego.

2. Bez jakiego koloru nie wyobrażasz sobie swojej szafy i siebie? Czy od zawsze lubisz ten kolor?
Bez różnych odcieni białego i czerwieni, pomarańczy i różów, to podstawa w mojej szafie do komponowania z kolorowymi ubraniami FloModo. Nie zawsze tak było, kiedyś było więcej szarości i czerni, takich bezpiecznych kolorów, za którymi się chowałam i niewiele o mnie mówiły.

3. Gdybyś mogła zamienić się z kimś garderobą, to kto by to był?

Nie ma takiej osoby i nie mam takiej potrzeby. Moja szafa zmienia się jak ja i zawsze jest dla mnie idealna.

4. Ikona stylu/mody, z którą chętnie wybrałabyś się na zakupy to…? Uwielbiam sama chodzić na zakupy 🙂

5. Trend, który według Ciebie modny jest zawsze to…?  

Prostota i wygoda. Dla mnie osobiście moda nie jest ważna, ja lubię styl intuicyjny.

6. Twoje największe modowe odkrycie ostatnich miesięcy to…? 

Nie wiem czy to modowe odkrycie, ale ostatnio zafascynowała mnie spódnica z koła.

7. Czego na pewno byś nie założyła (choć nigdy, nie mów nigdy haha)? Czarnych ubrań i innych szaro- burych. Systematycznie usunęłam je z szafy, to był kilkuletni proces, pokazywał mi jak się zmieniam.

8. Najtańsza i najdroższa Twoja modowa perełka…? 

Jestem mistrzem wyprzedaży, więc było ich sporo, bo lubię zmiany w szafie, ale w ogóle się nie przywiązuję do ubrań i nie pamiętam ani ich marek, ani innych szczegółów. Po prostu ogromnie mnie cieszy kiedy coś upoluję, ale szybko to mija i zaraz cieszy mnie coś innego.

9. Ubrania, buty, dodatki najczęściej kupujesz… (gdzie/jakie sklepy, marki)? Ubrań już praktycznie nie kupuje, kiedy mam ochotę na coś nowego to kupuje nowy wzór dzianiny i szyję. Dodatki najczęściej spontanicznie na stoiskach z rękodziełem. Buty to często perełki z TK MAXX.

10. Twoja ulubiona marka modowa to…

 

FloModo 🙂 Tu jest wszystko co lubię i potrzebuję, a jak nie ma to projektuję i jest.

11. Gdybyś miała do załatwienia bardzo ważną sprawę i potrzebowałabyś dodać sobie pewności, siły i dobrej energii, to co byś na siebie założyła? Jakie ubranie, dodatki miałabyś na sobie? Czy masz takie swoje niezawodne ubranie MOCy? Ubrałabym swoją marynarkę i spodnie Harmonia Mandala i wygodne buty.

Mam jedną szczególną spódnicę, w której często tańczę, nawet w domu – Spódnicę Mocy Kreacji. To trzywarstwowa spódnica z koła, długa do ziemi. Każda z jej warstwa ma inny kolor i specjalne znaczenie. Z zewnątrz jest czerwona, środkowa warstwa jest biała, a najbliżej ciała czarna. Kiedy kobieta wiruje w takiej spódnicy, tworzą się wiry energetyczne, a kreacja jest zasilana energią z Ziemi. Dużo mówi o tej spódnicy Marek Taran. Szyję takie spódnice na specjalne zamówienie.

12. W dniu, kiedy „nie masz co na siebie włożyć” – co mimo wszystko ubierasz? Raczej mi się to nie zdarza. To, co robię we FloModo to naprawdę proste ubrania, a jednocześnie wyjątkowe. To sprawia, że bez wysiłku można skomponować fajne stylówki na różne okazje. Dzięki temu noszę je na wiele sposobów, czuję się w nich zawsze dobrze i zawsze pasują, łatwo się komponują.

13. Pamiętasz w co byłaś ubrana podczas najszczęśliwszej lub najbardziej zaskakującej sytuacji w życiu? Nie, zupełnie nie zapamiętuję takich rzeczy.

14. Gdybyś mogła spakować tylko 3 rzeczy ze swej garderoby to co by to było i dlaczego właśnie to? Spakowałabym spodnie jeans oraz FloModo – bluzę z kapturem i marynarkę Mandala. Dlatego, że je uwielbiam.

15. Zdradzisz nam informację w co jesteś ubrana w momencie, w którym odpowiadasz na te pytania? 🙂 Kolorowe baggy, które sobie uszyłam i welurową bluzę z kapturem w kolorze fuksja.

16. Jaki jest Twój ulubiony cytat związany z modą? „Moda przemija, styl pozostaje” Coco Chanel, usłyszałam go od koleżanki i bardzo mi się podoba.

17. Co zainspirowało Cię do założenia własnej marki modowej? 

Moja Marka powstała dzięki koleżankom, którym spodobało się to co szyłam dla siebie, a ich pytania czy mogą ode mnie kupić takie kolorowe ubrania, zainspirowały mnie do przygotowania na początek kilku bluz i garniturów do sprzedaży. Tak to się zaczęło, zaledwie kilka miesięcy temu.

18. Jakie jest główne przesłanie i misja Twojej marki? Hasło marki to “Widzę Cię” – jego przesłanie to szacunek do siebie i do innych, to uważność i ważność. Hasło, które zastanawia i wywołuje refleksję… Myślę, że u każdego może być ona inna w zależności od tego w jakim momencie swojego życia jest.

19. Co chcesz powiedzieć każdej kobiecie, która to przeczyta? Jesteś ważna.

Bądź dla siebie dobra.

Kiedy o siebie zadbasz, Tobie i każdemu z Tobą będzie dobrze.

20. Gdzie najczęściej można Cię spotkać i jakie są Twoje miejsca w Internecie? Mieszkam we Wrocławiu, a najczęściej można mnie spotkać na spacerze z psem 🙂 Zapraszam też do show room we Wrocławiu w moim domu. W internecie zapraszam do sklepu na Flomodo.pl ; Facebook FloModo i Instagram Flomodo_official.

Zapraszam do ubierania się we wzory i kolory.
Dziękuje wszystkim, którzy mi zaufali, kupując te cudowne owoce mojej radosnej twórczości i za ciepłe jej przyjęcie.

Renia


Reniu, my także bardzo dziękujemy, za Twą otwartość i kolorową duszę, wnoszącą radość wszędzie tam, gdzie się pojawiasz osobiście jak i za sprawą ubrań jakie tworzysz. Sprawdziłyśmy to osobiście – bluzy FloModo są magiczne 🙂 

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek