Zakupy online – czyli szansa dla każdej osobistej stylistki

szkoła stylistek

Wiele marek modowych ogłosiło, że będą wycofywać się z centrów handlowych i przenosić się do świata online. Wiele osobistych stylistek zaczęło wyobrażać sobie czarny scenariusz i brak zapotrzebowania na usługę każdej stylistki – czyli wspólne zakupy.

Ja jednak widzę to jako niesamowitą szansę dla każdej osobistej stylistki i możliwość wypłynięcia na szerokie wody.

No bo jeśli obecnie pracujesz jako osobista stylistka, która mieszka np. w Krakowie, to możliwość wspólnych zakupów z klientami zapewne się ograniczała do tego miasta i okolic. Co prawda zawsze można jechać nawet na drugi koniec Polski do swojego klienta, ale koszt dojazdu znacznie podnosi koszt samej usługi.

Jeśli jeszcze nie byłaś na naszym szkoleniu, to zobacz najbliższy termin tutaj.

Dlatego zakupy online to szansa, a nie dramat, bo dzięki nim możesz pracować dla klientów w całej Polsce i to bez wychodzenia z domu!

Dzięki sytuacji w której znalazł się cały świat, mamy dostęp do fantastycznych narzędzi, dzięki którym możemy się spotkać z naszym klientem bez wychodzenia z domu, porozmawiać, zdiagnozować sylwetkę, a nawet typ kolorystyczny. Zakupy online dotychczas robiłaś wielokrotnie dla siebie, prawda? Teraz więc możesz je zacząć robić dla innych i rozwinąć swój biznes.

Zachęcam do tego, aby w każdej sytuacji szukać pozytywów i możliwości. Nie zależnie od tego, czy pracujesz w zawodzie personal shopper czy jakimkolwiek innym. Aby dojść do celu będziesz potrzebowała mieć plan. Posłuchaj jednej z naszej kursantek, która mówi o tym, jak to się stało, że zaszła na sam szczyt tutaj.

My stworzyliśmy kurs online dla stylistek z którego korzystają kobiety w całej Polsce, a nawet w całej Europie, więc dlaczego i Ty nie miałabyś postawić na usługi online i nabrać wiatru w żagle w sytuacji, która tylko pozornie wygląda na ograniczającą Twój biznes?

Powodzenia!

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek