Zarabiaj na swojej pasji

wfriends

Sami jesteśmy zaskoczeni patrząc na to, jaki mam świat. Różnorodny, kolorowy ale też pełen możliwości. Kiedyś nam się wydawało, że praca to ta jedynie na etacie, w firmie, która nie zależy do nas, z umową na czas określony.

Dziś wiemy, że wystarczy się rozejrzeć, aby dostrzec możliwości jakie nam się nie śniły. Prowadzenie swojej firmy nie jest łatwe ale jest możliwe, zarabianie przez internet czy na poleceniach niegdyś wydawały się tylko opowieścią nierealną do spełnienia. A dziś sami chcemy Ci pokazać jakie masz możliwości realizowania siebie oraz zarabiania praktycznie bez wychodzenia z domu.

TO JEST PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ

Jeśli podoba Ci się to, co robimy, wystarczy, że nas polecisz a ktoś za pośrednictwem Twojego linka zapisze się na jedno z naszych szkoleń „Zostań Osobistą Stylistką”, aby dostać z tego tytułu wynagrodzenie. Możesz polecać nasze szkolenia stacjonarne lub te online. Dla każdego, coś dobrego. Naszą ofertę szkoleń możesz zobaczyć tutaj.

BEZPIECZEŃSTWO

Rozliczenie jest proste i bezpieczne, bo za pośrednictwem swojego linka, możesz śledzić zamówienia i być pewna, że otrzymasz wynagrodzenie za to, co zrobiłaś. U nas liczą się przejrzyste zasady i satysfakcja z pracy.

AKTYWNOŚĆ

Jeśli prowadzisz ciekawego bloga, fanpage, konto na Instagramie, być może jesteś Youtuberką albo prowadzisz stronę www, to być może ta propozycja jest dla Ciebie. Aktywność i docieranie do potencjalnie zainteresowanych osób, jest tu niesamowicie ważna. Możliwości są ogromne a Ty możesz zarabiać ile chcesz.

Jest mnóstwo osób, które marzą o pracy jako Osobista Stylistka czy Personal Shopper, ale jeszcze nie wszyscy wiedzą, że istniejemy i że z nami mogą się nauczyć zawodu, o którym marzą.

TO JAK? DZIAŁAMY?

Chcemy Ci dziś zaproponować możliwość rejestracji w naszym programie partnerskim (afiliacyjnym) i zarabianie z nami! Jeśli jesteś zainteresowana, to koniecznie do nas napisz: contact@newstyleacademy.com a my prześlemy Ci szczegóły.

New Style Academy, to szkoła Stylistek jedyna w swoim rodzaju.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy,

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek