Zawsze pachnące ubrania – znamy na to sposób!

lavender

Przegląd szafy to jedna z podstawowych usług w pracy Osobistej Stylistki. Niemalże wszystkie Personal Shopper, oprócz tego, że chodzą ze swoimi klientami na zakupy, to wykonują również mnóstwo przeglądów szaf. Często klientki skarżą się, że ubrania od długiego leżenia w szafie zaczynają źle pachnieć albo, że zapach po praniu nawet z kapsułką zapachową szybko znika.

Znamy jednak rewelacyjny sposób na to, aby nasze ubrania pachniały zawsze i przez cały dzień!

Czego będziesz potrzebować?

Oto lista:

  • woreczki z organzy
  • sól gruboziarnista
  • olejek zapachowy

To banalny sposób, który możesz wykonać samodzielnie w domu. Wielkość woreczka wybierz sama. My stawiamy na ten wielkości 10cm x 15cm, kilogram soli gruboziarnistej i olejek, który możesz zakupić chociażby w sklepie zielarskim. My wybieramy piżmo, które przypomina nam uwielbiany przez nas zapach mydła. Ty możesz wybrać inny, swój ulubiony olejek zapachowy.

Jak wykonać pachnące woreczki?

Do każdego woreczka wsyp około 5 dużych łyżek soli. Następnie dodaj do niej kilka kropli olejku. 8 kropli to idealna ilość która wsiąknie w sól. Nadmierna ilość może zostawić tłuste plamy na ubraniu. Zamieszaj porządnie zawartość woreczka i gotowe!

Tak przygotowane woreczki umieść pomiędzy ubraniami w szafie. Będą one przepięknie pachnieć cały dzień, tak jak również Twoja garderoba.

Tak nam się te sposoby spodobały, że chyba będziemy o nich mówić naszym Kursantkom w naszej szkole dla Stylistek New Style Academy. To fajne gadżety i podpowiedzi dla naszych Klientek, które uwielbiają takie sposoby. Do tego są takie tanie i proste! Czy wiesz ile będzie Cię kosztować 10 takich woreczków, które zmienią Twoja szafę w pachnącą łąkę?

10 woreczków z organzy w rozmiarze 10cmx15cm to koszt 4,90pln, sól gruboziarnista 1kg to koszt około 5pln, olejek zapachowy to cena 4,50pln. Koszt pachnącej garderoby to niecałe 15pln!

Jak Wam się podoba taki pomysł?

Ściskamy,

New Style Academy

 

 

 

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek