3 słowa na listerę D, które doprowadzą Cię na sam szczyt

szkoła stylistek

Wierzę, że wszystko jest możliwe, a największe ograniczenia mamy w swojej głowie. Jeśli zdamy sobie z tego sprawę i zmienimy przekonania na temat siebie, świata oraz możliwości, to również świat zmieni się nie do poznania. Okazuje się, że możemy żyć po swojemu i robić to, co kochamy.

Ja również zaczynałam zmieniać swoje życie jako osobista stylistka. Ja również zaczynałam od kursu dla stylistek, który dziś sama prowadzę w mojej szkole dla stylistek i głęboko wierzę, że jeśli ja mogłam, to Ty też możesz. Chcę dawać możliwości kobietom, które chcą pracować w tym zawodzie, bo to jest praca marzeń, a to daje niesamowite spełnienie i poczucie szczęścia.

Poznaj więc 3 słowa na listerę D, które doprowadziły mnie w to miejsce o którym nawet nie śniłam.

D – jak decyzja. Ona jest najważniejsza i od niej wszystko się zaczyna! Musisz ją podjąć i wiedzieć, czego chcesz. Wiem, że to nie jest łatwe, bo zazwyczaj jesteśmy już w jakiejś życiowej sytuacji, w tej samej pracy od lat i trudno to wszystko zostawić. Prawda jest jednak taka, że nie da się iść dalej, będąc wciąż w tym samym miejscu.

D – jak działanie. I to każdego dnia. Pamiętam, gdy po roku prowadzenia swojej firmy wiele osób mówiło mi, żebym to zostawiła, bo prawda jest taka, że dobrze wcale nie było. Nie miałam zbyt wielu klientek i czułam wielkie rozczarowanie. Wiedziałam jednak czego chcę i mimo to szłam dalej. Przez niespełna rok studiowałam w szkole w Londynie, aby stać się licencjonowaną Style Coach, a konkretne i codzienne działania sprawiły, że nie tylko ukończyłam szkołę z wyróżnieniem, ale stałam się też pierwszą w Polsce licencjonowaną Style Coach. Upadałam i wstawałam, działałam mimo frustracji, która nie raz się pojawiała i dziś mogę powiedzieć z ręką na sercu, że było warto.

D – jak determinacja. Bo ona jest niczym drugie imię. Szczególnie wtedy jeśli po latach tworzenia zupełnie innego życia nagle postanawiamy je zmienić. Ja zawsze pracowałam w korporacjach, wszystko miałam zorganizowane, chodziłam do biura i dostawałam zapłatę za to, co robiłam zawsze na koniec każdego miesiąca. Otwierając własną firmę nic nie jest pewne i pieniędzy jest tyle ile sama sobą zarobię. Nigdy nie zarabiam tyle samo, ani nie mam stałego miejsca do którego chodzę codziennie. Paradoks tkwi w tym, że uważamy pracę na etacie ze pewnik, choć wcale nim nie jest. Uzależniamy swoje życie od innych podczas gdy, ja wolę brać je w swoje ręce. Nigdy nic nie jest pewne więc uważam, że warto zaryzykować i robić w życiu to, co naprawdę kochamy!

Mam jedno życie, więc zamierzam dobrze wykorzystać ten czas. Ty też możesz!

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek