5 miejsc z których możesz czerpać inspiracje w zawodzie osobistej stylistki

szkoła stylistek

Jest wiele wspaniałych miejsc, które dla każdej osobistej stylistki mogą być inspirujące i rozwijające. Zawsze podkreślamy, że uczyć się powinniśmy każdego dnia, a wiedza jest dziś dostępna na wyciągnięcie ręki.

Skąd możesz czerpać inspiracje w zawodzie osobistej stylistki?

  1. Ulica jest kolorowa, różnorodna i każdego dnia inna. Godzinami możesz rozkoszować się strojami i ludźmi, którzy każdego dnia wychodzą na ulicę. Jeszcze większą przyjemność oglądania możesz mieć podróżując podczas wakacji po Europie. W każdym kraju będziesz obserwować zmieniające się trendy, kulturę oraz przyzwyczajenia.
  2. Pokazy mody, to istne święto dla każdej osobistej stylistki. Podczas takich wydarzeń możesz inspirować się w nieskończoność, ale też masz szansę poznać wielu fascynujących ludzi.
  3. Kobiety sukcesu są wśród nas. Piszą książki, udzielają się w mediach społecznościowych i dają wiele cennych wskazówek. Więc ucz się od nich, podpytuj i czerp inspiracje również te biznesowe.
  4. Książki, ebooki choćby te napisane przez nas dla Ciebie. To kopalnia wiedzy dostępna w cenie na która może pozwolić sobie każda z nas.
  5. Czasopisma branżowe, blogi – jest tego naprawdę dużo. Poszukaj w sieci tych adresów, które wniosą coś wartościowego do Twojego życia zawodowego i prywatnego.

I na koniec coś bardzo ważnego – nie zapomnij o równowadze. Życie zawodowe daje wiele satysfakcji ale dopiero wtedy, gdy potrafisz je połączyć z całą resztą ważnych aspektów Twojego życia.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek