Aktywność w sieci, która zbliża Cię do odbiorców

szkoła stylistek

Już wiesz, że jest mnóstwo sposobów na to, aby zwiększać swoje zasięgi, docierać do swoich potencjalnych klientów, nawiązywać relacje i pozyskiwać w ten sposób nowe kontakty. Już wiesz, że możesz do tego używać Newslettera i bazy mailingowej, swoich social mediów oraz wielu innych narzędzi. Wspaniałym sposobem na to, aby dać się poznać i budować relacje oparte na zaufaniu jest chociażby tworzenie bloga i treści, dzięki którym klienci będą mogli Cię poznać. Jeszcze lepszym sposobem na budowanie relacji jest prowadzenie vloga gdzie można Cię zobaczyć i usłyszeć, a najbardziej autentyczną formą przekazu są wystąpienia na żywo.

Zapewne obawiasz się, że podczas wystąpień na żywo może pójść coś nie tak, możesz się pomylić, gorzej wyglądać, albo nagle na kolana wskoczy Ci pies czy włączy się alarm w domu. No cóż. To normalne, codzienne sytuacje i właśnie to one sprawiają, że jesteś autentyczna. Ludzie nie chcą przyklejonego uśmiechu, tekstu nauczonego na pamięć, idealnego studia w którym wszystko jest uporządkowane. Twoją największą zaletą jest autentyczność i bycie prawdziwą

Więc nie obawiaj się, że coś pójdzie nie tak. Postaw na naturalność, bo to ona, prawdziwa Ty, jako osobista stylistka przyciągniesz największą uwagę. Bo będziesz oryginalna, niepowtarzalna i autentyczna. Ty, prawdziwa Ty jesteś swoim największym skarbem. Nigdy o tym nie zapominaj.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek