Co robi stylistka, miłośniczka mody podczas kwarantanny w domu

szkoła stylistek

Możliwości jest naprawdę wiele, więc dzielimy się naszymi pomysłami i podpowiedziami.

To na co my stawiamy, to edukacja, rozwój ale też spojrzenie na świat jeszcze raz i zastanowienie się, jakie zmiany powinny zajść w naszym życiu, abyśmy wszyscy czerpali więcej radości i korzyści ze świata i możliwości jakie mamy.

  1. Jeśli jesteś początkującą stylistką, dopiero ukończyłaś nasze szkolenie „Zostań Osobistą Stylistką” albo jesteś w trakcie szkolenia online, to jest to idealny moment na praktykę, którą możesz odbyć w domu, ucząc się na sobie. Podczas szkoleń zawsze uczymy analizy sylwetki oraz typu kolorystycznego na sobie, na uczestniczkach szkolenia dlatego, że jeśli zrozumiemy siebie, to łatwiej będzie nam zrozumieć nasze klientki i naszych klientów. Także zrób analizę sylwetki oraz określ jakim jesteś typem kolorystycznym najpierw siebie, poćwicz na domownikach jeśli nie jesteś sama.
  2. To idealny czas na przegląd szafy. Również zalecamy, abyś najpierw sama przez niego przeszła zanim zaczniesz robić przeglądy szafy u innych. Skoro już wiesz jaką masz sylwetkę i typ kolorystyczny, to znacznie łatwiej będziesz się pozbywać fasonów, które nie są dla Ciebie najlepsze i kolorów, które Ci nie sprzyjają. Jednak sama zobaczysz, że nie jest to takie proste i dzięki temu łatwiej będzie Ci zrozumieć Twoją klientkę. Jeśli nie masz jeszcze chust do analizy kolorystycznej (ciepła/zimna) to zamów je tutaj, a wyjątkowy centymetr dostaniesz od nas w prezencie.
  3. Jeśli jesteś miłośniczką mody, ale do tej pory nie miałaś czasu na to, aby przyjechać na nasz kurs dla personal shopper, to teraz bez wychodzenia z domu możesz ukończyć szkolenie, które od dawna chodziło Ci po głowie. Znajdziesz je tutaj. A jeśli wciąż zastanawiasz się nad tym, czy jest to zawód dla Ciebie, to przeczytaj artykuł, który napisaliśmy na ten temat >>> kto może zostać osobistą stylistką
  4. To jest również idealny czas na pogłębianie wiedzy i poszerzanie horyzontów. Książki, ebooki, szkolenia, webinary, to jest wiedza dostępna od ręki w każdej chwili bez wychodzenia z domu. My również mamy dla Ciebie nasze branżowe ebooki, a ten na temat tego „Jak osiągnąć sukces w zawodzie osobistej stylistki” oraz „Biznesowe strony piękna„, to pozycje, które cieszą się wielkim uznaniem. Reszta pozycji również cieszy się ogromnym powodzeniem i zainteresowaniem wśród naszych czytelniczek i działających już osobistych stylistek jak również tych, które dopiero zaczynają.
  5. A może Ty stworzysz coś dla pasjonatek mody, stylistek, kobiet, które chcą zadbać o siebie. Być może miałaś pomysł napisania książki lub wydania ebooka ale wcześniej nie miałaś na to czasu. Może chciałaś stworzyć modowego boga albo nagrywać modowe inspiracje i otworzyć kanał na youtube. Kiedy jak nie teraz? Kiedy jak nie dziś? Możesz stworzyć coś, co każda osobista stylistka, każda kobieta chciałaby mieć. Nasza szkoła stylistek, to miejsce w którym spotykamy mnóstwo fascynujących i chętnych poszerzać swoją wiedzę kobiet.

Jak widzisz możliwości zawsze jest wiele, pytanie czy je widzisz i czy chcesz z nich skorzystać.

Powodzenia!

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek