Czy chcesz zostać osobistą stylistką? Jeśli tak, to ten artykuł jest dla Ciebie

szkoła stylistek warszawa

Żyjemy w niezwykłych czasach. Dużo się dzieje, świat idzie do przodu, a segment free lanserski rozwija się jak nigdy dotąd. Nigdy wcześniej nie było tak wielu kreatywnych zawodów. Osobista stylistka, fotograf, stylistka rzęs, paznokci, mówcy motywacyjni, samodzielni pisarze i wiele innych zawodów, których wcześniej nie było.

Skończyły się też czasy kiedy myśleliśmy, że projektant czy osobista stylistka, to ktoś tylko dla zamożnych czy sławnych osobistości. To zawody dla każdego, dostępne, w przystępnych cenach i na świetnym poziomie. Więc jak myślisz o tym, aby zostać osobistą stylistką, to teraz jest to ten czas w którym warto zacząć i podążać w kierunku, który od zawsze Cię fascynował.

Bo możesz, a wręcz masz obowiązek przeżyć życie po swojemu i w zgodzie ze swoim sercem. Nie warto realizować czyjegoś scenariusza na własne życie. Wiem to doskonale z własnego doświadczenia. A jeśli szukasz najlepszego szkolenia dla personal shopper-ek, osobistych stylistek, jesteś projektantką ubrań lub właścicielką butiku modowego, lub po prostu chcesz zacząć, to trafiłaś idealnie. Mamy dla Ciebie ofertę szkoleń stacjonarnych, indywidualnych oraz online. Wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada. A jeśli chcesz się kształcić i stać się najlepszą stylistką o jakiej świat wcześniej nie słyszał, to polecamy Ci również nasze wspaniałe ebooki, które są dostępne od ręki tutaj.

Pamiętaj- życie masz tylko jedno!

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek