Po co projektantce ubrań wiedza z zakresu stylizacji

szkoła stylistek

Na nasze szkolenia stacjonarne przyjeżdżają kobiety z całej Polski, a z kursów online korzystają również Polski mieszkające na całym świecie. Marzą o zawodzie stylistki i decydują się na nasze szkolenia. Coraz więcej kobiet stawia na siebie, na swoją niezależność i podążanie za głosem serca, a my pomagamy spełnić marzenie o pracy w której można się zakochać.

Coraz częściej przyjeżdżają do nas nie tylko kobiety marzące o zawodzie osobistej stylistki, właścicielki butików modowych, ale też projektantki modowe. Wiedzą, że każda z nas jest inna i oprócz innych potrzeb mamy też różne sylwetki i w różnych kolorach chodzimy ubrane niezależnie od pory roku. Dlatego każda projektantka powinna znać różnice między sylwetkami, aby mogła szyć różne fasony, ale również pamiętać o tym, że nawet jeśli mamy środek jesieni, to typ kolorystyczny np. chłodne lato, zawsze będzie potrzebował swoich kolorów niezależnie od pory roku.

Dlatego niezależnie od tego w jakim segmencie mody pracujesz lub chcesz pracować, to wiedza z zakresu stylizacji jest podstawową wiedzą, którą warto abyś miała.

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Szkoła stylistek

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek