Dlaczego warto spełniać marzenia również te zawodowe

szkoła stylistek

Marzenia są cudowne. Sprawiają, że życie ma sens i wiemy do czego chcemy dążyć. Zachęcam Cię jednak do tego, aby nie myśleć o marzeniach jedynie w taki sposób, że jest to coś mało osiągalnego, albo jednorazowego, np. jakaś egzotyczna podróż, nowy samochód czy markowy zegarek.

Piękne życie każdego dnia też może być marzeniem, prawda?

Dlatego dziś mówię o marzeniach zawodowych i o tym, że warto każdego dnia robić to, co kochamy. No bo praca to coś, co zajmuje nam sporo naszego życiowego czasu. Najczęściej jest to pięć dni w tygodniu, przynajmniej osiem godzin dziennie. Warto więc wybrać zawód w zgodzie ze sobą, a nie z oczekiwaniami innych ludzi, którzy często mają na nas gotowy plan. 

Jeśli marzysz o tym, aby pracować jako osobista stylistka czy personal shopper, to nasze wspaniałe szkolenie czeka na Ciebie tutaj

Nie czekaj na lepszy moment. On właśnie nadszedł bez względu na to, czy masz lat dwadzieścia pięć czy pięćdziesiąt pięć. To jest Twoje życie i warto, abyś je przeżyła po swojemu.

Mówię to, bo głęboko wierzę, że dokładnie tak jest. Kilka lat temu stworzyłam swoją markę Jak Być Szczęśliwą Kobietą, a następnie otworzyłam tę szkołę dla stylistek. Wiem doskonale, co to znaczy robić to, co się kocha i pamiętam jak to smakuje, gdy codziennie musisz robić coś, do czego najnormalniej w świecie brakuje Ci serca. 

O tym skąd wziąć siłę na spełnianie swoich marzeń i jak uwierzyć w to, że i Ty możesz żyć po swojemu już pisałam na naszym blogu. Jeśli jesteś ciekawa, to zajrzyj >>>tutaj.

Rób to, co kochasz i żyj z całych sił. Nie od czasu do czasu, a każdego dnia!

Tego właśnie Ci życzę.

Justyna Krawczyk

Style Coach

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek