Ferie w dobrym stylu – co zabrać, a o czym zapomnieć?

szkoła stylistek

Ferie, to czas odpoczynku nie tylko dla dzieci, ale też dla nas, dla dorosłych. Warto dobrze zaplanować ten czas, wykorzystać tak, jak lubimy. Część naszych kursantek wykorzystuje ten czas na edukację i zaliczenie kursu online dla stylistek, a część przyznaje szczerze, że to czas na lenistwo i totalny odpoczynek.

Jak zaplanować ferie w dobrym stylu?

Spotkaliśmy się z opinią, że na wakacje czy na ferie, nie warto brać fajnych ubrań. Wtedy walizka pełna jest starych, nie fajnych ubrań, wyciągniętych dresów i stylizacji, które są dalekie od stylowych, ciekawych i ładnych. Te zostawia się na lepsze okazje. Na wakacjach nie warto zajmować się wyglądem, często ubrania są nawet nie wyprasowane…

My jednak mamy zupełnie odmienne zdanie. Uważamy, że każdy dzień jest ważny, a szczególnie wakacje, to czas dla nas. I właśnie wtedy warto zadbać o siebie. Zabrać ulubione ubrania, wygodne, kolorowe i te, w których wyglądamy i czujemy się wyjątkowo.

Więc co warto zostawić w domu i o czym warto zapomnieć?

Warto zapomnieć o problemach i rozterkach dnia codziennego. Ale również o ubraniach, które nie zasługują na noszenie. Przecież każdego dnia to, co nosimy to, co zakładamy ma ogromny wpływ na to, jak się czujemy. Ważne jest też to, aby walizkę spakować odpowiednio do warunków pogodowych. Inaczej będzie ona wyglądać jeśli wybieramy się do ciepłej Tajlandii, a inaczej, gdy ruszamy na narty w Alpy. Jedno jest pewne. Niezależnie od tego gdzie jedziemy, zawsze powinniśmy dbać o nasze samopoczucie i celebrować każdy rozpoczynający się dzień. Również za pomocą ubrań.

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak odnaleźć swój osobisty styl, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł >>>tutaj.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek