Jak osiągnąć sukces – najważniejsza zasada

szkoła stylistek

Najważniejsze jest to, aby odpowiedzieć sobie na pytanie – czym jest sukces. Bo dla jednych może być to amerykański sen, wielka willa i wielkie pieniądze, a dla dla innych zupełnie coś innego. Do stworzenia swojej definicja sukcesu zachęca Marta Osuch, inicjatorka akcji społecznej „Sama definiuję swój Sukces” oraz projektu Projektantki Sukcesu.

Pamiętam kiedy zadzwonił do mnie telefon i otrzymałam zaproszenie do tego wyjątkowego projektu. Byłam zaszczycona, ale to też zachęcona do zastanowienia się nad moją własną definicją sukcesu. To była pierwsza edycja projektu, podczas którego kilkanaście Ambasadorek zaprezentowało swoją definicję. Okazało się, że każda definicja jest inna. Koniecznie obejrzyj nasz wywiad z inicjatorką tej wspaniałej akcji Martą Osuch tutaj i dowiedz się czym dla Marty jest sukces.

Dla mnie sukcesem jest robienie tego, co kocham. Życie na własnych warunkach, według własnych zasad i wartości. Wyjście spoza schematu powinności i tego jak się powinno żyć. Słuchanie siebie, ufanie sobie i wiara w to, że mogę robić w życiu piękne rzeczy. Bo chcę przeżyć nie tylko długość swojego życia, ale całą jego szerokość.

Stworzenie swojej firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą było tym pierwszym najważniejszym krokiem. Już od 8 lat robię to, co kocham i jest to zgodne z moją misją życia. Pracuję jako Style Coach, tworzę stylowe kursy online, które płyną z mojego serca i pomagają innym. Przeprowadzam kobiety przez metamorfozy wizerunku, prowadzę szkolenia, piszę książki. To jest moje życie, to jest namacalna definicja mojego sukcesu.

Kilka lat temu powstała również szkoła stylistek New Style Academy, bo chcę motywować inne kobiety do szukania swojej recepty na szczęście i definicji sukcesu. Dawać skrzydła, wiarę, motywację i wiedzę z zakresu pracy osobistej stylistki. Jeśli jakakolwiek kobieta marzy o tym, aby zostać stylistką/personal shopper, to moja szkoła daje jej wszystko – wiedzę i motywację z którą może ruszyć w świat i zacząć robić to, co kocha.

Jak odnieść sukces w zawodzie osobistej stylistki? Jak osiągnąć sukces w jakimkolwiek zawodzie o którym marzysz? Jak spełniać marzenia te prywatne i te zawodowe?

Jestem przekonana, że wszystko jest możliwe. Jednak do marzeń i spełniania swoich celów trzeba będzie się stawić. Bo nic nie dzieje się samo. Będzie nam potrzebna determinacja, konsekwencja i plan działania. I to może być duże wyzwanie, to może nie być łatwe, ale głęboko wierzę w to, że jeśli jest choć jedna osoba na świecie, która osiągnęła to, o czym ja marzę, to ja również mogę.

I Ty też!

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek