Jak stać się kobietą przedsiębiorczą i świetną biznes woman

szkoła stylistek

Prowadzenia biznesu zapewne można się nauczyć, ale są pewne elementy, o których się nie mówi bądź się zapomina. W szkołach czy na studiach szczególnie tych ekonomicznych mówi się dużo o planowaniu, cyfrach, popycie i podaży oraz o konieczności zarabiania i budowaniu bezpiecznej sytuacji finansowej. Jednak dla nas szalenie ważnym elementem budowania biznesu jest również to, aby robić w życiu to, co się kocha tak całym sercem.

Pięknie mówi o tym nasza kursantka Joanna Szymoniak w naszym wywiadzie, który możesz obejrzeć tutaj, która stworzyła miejsce, swój biznes, który nie tylko daje jej bezpieczeństwo biznesowe, ale przede wszystkim ogromną przyjemność i radość, którą odczuwa każdego dnia. 

Sami również stworzyliśmy to miejsce z chęci robienia w życiu tego, co ważne, piękne i wartościowe. Nasza szkoła stylistek, to nie jedynie biznes i sucha kalkulacja. To miejsce stworzone przez dwie kobiety – Justynę Krawczyk oraz Wiolę Malawską, które pragną robić w życiu piękne rzeczy, pragną tworzyć i kreować swoją rzeczywistość. Dla siebie, ale też dla innych. 

Kim jesteśmy? I dlaczego to robimy? Przeczytaj więcej tutaj.

Plan, budżet, strategię biznesową na pewno musisz mieć jeśli chcesz zbudować dochodowy biznes, ale nie zapominaj o sobie i odszukaj w sobie to, o czym marzysz, aby robić każdego dnia i na tym zarabiać. Tak, to jest możliwe!

O strategii pisaliśmy już wcześniej >>>tutaj, wydaliśmy również dla Ciebie fantastycznego ebooka na temat promocji biznesu >>>zobacz tutaj, ale o tym, o czym marzysz, czego chcesz od życia, jak chcesz je przeżyć i co z siebie dać, wiesz tylko Ty.

My możemy tylko powiedzieć, że wierzymy w Ciebie. Bo jeśli my możemy robić to, co kochamy, to Ty też możesz!

Uściski!

Zespół New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek