Strategia DZIAŁAŃ i plan marketingowy – musisz je mieć

szkoła stylistek

Możesz mieć najlepszy pomysł, wspaniały, oryginalny i wyjątkowy, ale jeśli świat się o nim nie dowie, to niestety ale o sukcesie możesz najprawdopodobniej zapomnieć.

Dlatego też nasza szkoła stylistek ofertuje konsultacje indywidualne z planowania działań strategicznych. Jeśli potrzebujesz pomocy, to napisz do nas: contact@newstyleacademy.com Możesz również zakupić wspaniały ebook „Biznesowe strony piękna„, który zdradza 103 pomysły na lepszą promocję w zawodzie osobistej stylistki.

Co jest potrzebne, jakie działania i plany w pracy jako osobista stylistka, abyś mogła osiągać swoje cele?

Oto najważniejsze z nich:

  1. Pomysł jest ważny, ale jeszcze ważniejsze jest to, aby był Twój, taki z serca, spójny z Tobą i z tym, co chcesz w życiu robić.
  2. Pamiętaj o swojej misji i wizji, aby była widoczna w każdym Twoim działaniu osobistej stylistki.
  3. Działaj zgodnie z postawionymi celami, skup się na nich i weryfikuj je co 3 miesiące.
  4. Bądź elastyczna, obserwuj rynek i to, co się dzieje na świecie. Jeśli świat się zmienia, to Ty musisz za nim podążać.
  5. Dobierz narzędzia dzięki którym osiągniesz swój cel (YT, FB, reklama, kontakt bezpośredni, etc.)
  6. Sumiennie wykonuj swoją pracę i działania strategiczne. Nie wystarczy jeden post na FB raz na jakiś czas, a codzienne, konsekwentne działanie. 
  7. Utrzymuj kontakt ze swoimi klientami, pokaż im, że Ci na nich zależy bez względu na to, czy coś od Ciebie kupują czy też nie. 
  8. Daj się poznać, pokazuj prawdziwą SIEBIE, pisz bloga oraz pokazuj się na żywo. Ludzie najpierw muszą Ci zaufać, a dopiero potem skorzystają z tego, co im proponujesz.
  9. Zastanów się jakich narzędzi użyjesz do mierzenia swojej efektywności. Bo dobrze postawiony cel, to cel, który możesz zmierzyć.
  10. Dbaj o swój rozwój, wysoką samoocenę oraz odpoczynek, bo równowaga w życiu jest szalenie ważna. 

Powodzenia!

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek