Jak wygląda egzamin po kursie online i dlaczego na pewno go zdasz

szkoła stylistek

Jesteśmy pewni, że jeśli podchodzisz do swoich marzeń poważnie, jeśli działasz, stawiasz się i naprawdę chcesz, aby to, o czym marzysz stało się rzeczywistością, to wszystko na pewno się uda. 

To samo dotyczy naszego szkolenia online Zostań Osobistą Stylistką – jeśli traktujesz je poważnie, to egzamin będzie dla Ciebie łatwy i przyjemny. 

Kurs online otrzymujesz na rok. Masz dostęp do platformy szkoleniowej, do materiałów i do naszego wsparcia. To od Ciebie zależy czy ukończysz go w dwa tygodnie, czy może po kilku miesiącach. Ważne jest to, abyś dobrała tempo nauki do swoich możliwości, do swojego stylu życia i zorganizowała się tak, aby to była przyjemność, a nie nauka w pośpiechu.

I nie masz co obawiać się egzaminu, bo to jedynie podsumowanie tego, czego się nauczyłaś zaprezentowane w dowolny sposób. 

Jedna z naszych kursantek Angelika Gregorczyk zrobiła to wspaniale. W materiale, który do nas przesłała pokazała efekty metamorfozy, które możesz i Ty podziwiać za zgodą samej kursantki, ale również modelki, która wzięła udział w metamorfozie. Angelika otrzymała wyróżnienie w postaci 5 gwiazdek, które przyznajemy jedynie tym kursantkom, które nas zaskoczyły niespodziewaną pracą i zaangażowaniem, które nas zachwyciło.

W jakiej formie należy przygotować pracę egzaminacyjną.

To zależy od Ciebie. Ponieważ to jest kurs online, to wymagamy pracy, którą możesz zaprezentować właśnie w ten sposób.  Może to być:

  • nagrany film na którym pokazujesz efekty swojej pracy
  • dokument pdf w którym opisujesz krok po kroku swoją pracę i za pomocą zdjęć prezentujesz efekty
  • może to był również połączenie filmu z dokumentem pdf

Wybór należy do Ciebie, nie oczekujemy konkretnej metody zaprezentowania Twojej pracy, ale oczekujemy, że pokażesz nam w niej, że przeszłaś cały kurs, zrozumiałaś go i wykonałaś zadanie. Jeśli nie zależy Ci na certyfikacie, to nie musisz szykować tej pracy, a kurs może być po prostu przyjemnością dla Ciebie i nauką wspaniałego tematu. Wybór należy do Ciebie.

A teraz zobacz efekty pracy Angeliki. My jesteśmy zachwyceni!

To, jak wyglądamy ma ogromne znaczenie. Dobrze dobrane fasony i odpowiednie kolory sprawiają, że czujemy się pewniej, lepiej i bardziej komfortowo, a to przekłada się na każdy nasz dzień i na całe nasze życie. 

Dlatego jesteśmy pewni, że jeśli potraktujesz ten kurs poważnie i z sercem, to egzamin na pewno zdasz. A jeśli chcesz zobaczyć jak pasja i praca z pasją zmienia nasze życie, to przeczytaj artykuł na ten temat tutaj.

Nie czekaj na lepszy moment na to, aby spełniać swoje marzenia.

On jest właśnie teraz!

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek