Pasja, która sprawia, że fruniesz przez życie

szkoła stylistek

Doskonale wiemy, co to znaczy pracować z pasją. Nasza szkoła stylistek powstała właśnie z chęci tworzenia czegoś wyjątkowego i życia każdego dnia z poczuciem szczęścia i spełnienia. Często słyszymy, że pasja, to coś wspaniałego, coś, co sprawia, że unosimy się nad ziemią. Jednak pozostawiamy to uczucie na weekendy, czy podczas wakacji, kiedy to realizujemy nasze pasje.

A życie może być takie piękne. Nie od weekendu do weekendu, czy podczas wakacji, a codziennie!

Wie to również nasza kursantka Małgosia Szałecka, która każdego dnia pracuje z pasją. Kilkanaście lat temu postanowiła otworzyć swój butik z ubraniami i każdego dnia cieszy ją to, co robi. Pracuje z pasją i miłością, a efekty są piękne. Posłuchaj >>>tutaj

Wie o tym również każda osobista stylistka, która ukończyła nasze szkolenie i zaczęła tę wielką przygodę. Praca z pasją daje satysfakcję, szczęście i uczucie unoszenia się nad ziemią każdego dnia. 

Jeśli brakuje Ci wiary i pewności siebie, dzięki której i Ty zaczniesz żyć i tworzyć z pasją, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł zatytułowany Pewność siebie – jak ją zbudować w 7 krokach.

Pamiętaj, że my w Ciebie wierzymy! Bo niczym się nie różnimy od Ciebie. My również zaczynaliśmy dosłownie od zera tworząc nasze firmy, tworząc tę szkołę. I jesteśmy przekonani, że jeśli my mogliśmy to zrobić, to Ty też możesz!

Tego życzymy Ci z całego serca!

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek