Jak wykreować styl Victorii Beckham

osobista stylistka

Styl Victorii Beckham ewoluował przez lata, zmieniła ona swój wygląd z seksownego na szykowny i minimalistyczny. Dziś znamy ją jako współczesną ikonę mody, nie tylko ze względu na ogromny sukces jaki odniosła jako projektantka i liderka biznesu, ale także dlatego, że ustawiła wysoko poprzeczkę dla tego, co oznacza posiadanie własnego wyczucia stylu.

Victoria wie, co jest wygodne i co pasuje do niej oraz do wizerunku, który chce pokazać światu na zewnątrz. Nieustannie odkrywa siebie na nowo, jednocześnie pozostając wierną swoim wartościom. Dlatego polecamy ten artykuł jako inspirację i zachętę do szukania swojego własnego stylu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kreowania stylu, to koniecznie musisz przeczytać nasz artykuł >>> 10 najlepszych porad dotyczących stylu dla kobiet.

Pinterest.com

Projektantka do perfekcji opanowała sztukę dobierania strojów, odtwarzając stylizacje, które pasują do różnych elementów jej garderoby. Koncentruje się ona na wielu warstwach, monochromatycznych paletach kolorów, minimalistycznym eksponowaniu skóry, androgynicznych stylach, prostych akcesoriach i dyskretnych nadrukach. Jeśli chcesz sama odtworzyć ten rodzaj wizerunku, to podstawową rzeczą od której musisz zacząć jest zbudowanie garderoby kapsułowej. Szafa kapsułowa, to przekrój mody i funkcjonalności, w którym wszystko łączy się w pary i można je łatwo mieszać i dopasowywać. Jeśli spojrzysz na zdjęcia stylu Victorii Beckham jest całkiem oczywiste, że jest to coś, w co zainwestowała czas.

Pinterest.com

I tak jak w przypadku każdego kierunku w modzie, który próbujesz obrać za swój własny, zawsze podkreślamy, że próby i błędy, to najlepszy sposób na podejście do rozwijania własnego stylu i odkrywania tego, co jest naprawdę takie Twoje z serca. Kiedy eksperymentujesz z modą, to możesz zobaczyć w czym czujesz się komfortowo i czym naprawdę jesteś sobą. Jeśli jesteś gotowa, aby nauczyć się ubierać jak ikona mody, oto masz w sieci wiele dostępnych zdjęć chociażby na Pinterest.com, które mogą stać się dla Ciebie inspiracją. A my mamy dla Ciebie zupełnie za darmo piękny (e)Przewodnik po polskich i wyjątkowych markach część I >>>pobierz go tutaj

Nie zapominaj, że uczenie się od kogoś, kto już opanował daną umiejętność jest często świetnym miejscem na rozpoczęcie próbowania czegoś nowego. To wymaga też cierpliwości i otwartości. Jeśli znajdziesz kogoś, kogo podziwiasz, tak jak my Victorię Beckham, spróbuj odtworzyć niektóre ze stylizacji i zobacz jak możesz dostosować ich styl, aby uczynić go swoim stylem. Jeśli potrzebujesz pomocy w opracowaniu strategii dla swojego wizerunku i szukasz Osobistej Stylistki, to my polecamy najlepsze stylistki w kraju, które ukończyły nasze szkolenia, ale wciąż się uczą i udoskonalają swoje umiejętności w naszym Elitarnym Klubie Stylistek EX.

Jeśli masz pytania, to napisz do nas: contact@newstyleacademy.com

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek