Jak zamienić butik z ubraniami w magiczne miejsce

szkoła stylistek

Z naszych kursów online „Zostań Osobistą Stylistką” korzysta wiele kobiet w całej Polsce, ale również Polki, które na stałe mieszkają za granicą. Zgłaszają się do nas również właścicielki butików z ubraniami, które chcą poszerzać swoje kompetencje i stawać się profesjonalistkami. Wcale nas to nie dziwi, bo w dzisiejszym świecie i niezmiernie łatwym dostępie do informacji stale musimy się rozwijać i proponować coś więcej niż tylko ubrania.

Co zrobić, aby butik z ubraniami stał się magicznym miejscem do którego klientki będą wracały z przyjemnością?  

Zobacz co na ten temat mówi nasza kursantka, która z powodzeniem prowadzi swój wyjątkowy butik (kliknij tutaj), albo zobacz wywiad z niezwykłą kobietą, która przez wiele lat budowała miejsce, które pokochało setki kobiet, które stały się jej stałymi klientkami. Posłuchaj tutaj

Od wielu lat obserwujemy branżę mody, kobiety, które z odwagą stawiają na siebie, miejsca, które powstają, dzięki kreatywności wspaniałych ludzi.

Magiczne, stają się miejsca które:

  • tworzą magiczni ludzi, magiczne kobiety, które kochają to, co robią i oprócz ubrań oferują też entuzjazm i szczery uśmiech
  • prowadzą kobiety, które stale się rozwijają i korzystają z dostępnej wiedzy w postaci kursów, szkoleń, ebooków 
  • powstają z entuzjazmem i miłością do tego, co tworzą, mają misję i słuchają swojego serca
  • szkolą się i stają się profesjonalistkami, które potrafią zdiagnozować sylwetkę oraz idealny kolor 
  • są otwarte na różnorodność i sprawiają, że każdy czuje się wspaniale

Oczywiście, że butik z ubraniami powinien być dobrze zaopatrzony, odpowiadać na potrzeby klientów. Powinien też znajdować się dobrym punkcie, być rozreklamowany i znany. Ale bez tej magii o której piszemy, będzie to tylko butik do którego się wraca albo i nie. 

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek