Jak zapanować nad sobą i świątecznym szaleństwem

szkoła stylistek (3)

Myślę, że temat jest szalenie ważny, ale nie tylko z okazji zbliżających się Świąt, ale tak generalnie, na co dzień. Bo żyjemy za szybko, pędzimy nie wiadomo dokąd, a perspektywa Świąt zamiast nas cieszyć, to zaczyna nas coraz bardziej stresować. No bo na nic nie ma czasu. A u jeszcze trzeba kupić prezenty, posprzątać dom, zapanować nad wszystkim dwa razy lepiej i jeszcze podczas tego wyjątkowego czasu odpocząć i pięknie wyglądać.

Jak to zrobić z radością i bez zbędnego stresu?

Jeśli nie masz jeszcze prezentów, to lista gotowych i stylowych pomysłów czeka na Ciebie >>>tutaj. Jeśli chcesz wiedzieć co zrobić, aby było miło i pysznie, ale nie paść na twarz ze zmęczenia, to nasze podpowiedzi znajdziesz >>>tutaj. I pomysły na świąteczne stylizacje też mamy dla Ciebie gotowe >>>tutaj.

Ważne jest chyba jednak to, aby generalnie nieco zmienić podejście do życia.

Był taki czas, gdy ciągle się spieszyłam. Na przykład jechałam tramwajem i chciałam, żeby on jechał jeszcze szybciej. Miałam ten pośpiech w sobie. I nagle pomyślałam: „Zaraz, dokąd ja się tak śpieszę? Przecież na końcu czeka na mnie trumna” (śmiech). Pozbądź się tego wewnętrznego biegu. Oglądaj świat, obserwuj, co się dookoła ciebie dzieje, bo życie mamy jedno, a przecież we wszystkim można znaleźć tyle piękna. Właściwie samo to, że się żyje, jest już czymś cudownym.

Danuta Szaflarska

Te proste słowa zapadły mi niezwykle w pamięć tego dnia, kiedy je pierwszy raz przeczytałam. Chcę, aby było więcej życia w życiu, ale nie tylko z okazji jakiegoś specjalnego wydarzenia czy święta, ale tak na co dzień. Bo tak naprawdę warto zdać sobie sprawę z tego, że każdy dzień jest niezwykłym prezentem i warto w pełni i świadomie przeżywać każdą minutę.

Tego i Tobie życzę.

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek