Jak zbudować wizerunek pełen mocy i czuć się pewną siebie

szkoła stylistek

Wizerunek pełen mocy polega na tym, że kiedy nosimy ubrania w których czujemy się świetnie, nasza pewność siebie wzrasta, co pomaga nam poczuć się bardziej silną wersją nas samych. Co więcej – kiedy ubieramy się zgodnie ze sobą, profesjonalnie i nienagannie, to inni ludzie traktują nas lepiej.

Nie jest ważna moda i trendy, ale to, co komunikujemy świadomie i nieświadomie poprzez nasze modowe wybory. To, co sprawia, że ludzie czują się najpotężniejszymi, ma niewiele wspólnego z estetyką lub markami, ale często z noszeniem przedmiotów, które pozwalają czuć się gotowymi do podejmowania wyzwań i bycia widocznymi.

BĄDŹ SOBĄ

To naprawdę daje super moc. Więc gdy wybierasz ubranie, to zadbaj o to, abyś czuła się w nim dobrze i czuła, że to jak wyglądasz jest spójne z tym, kim naprawdę jesteś. Nie udawanie kogoś innego, a bycie sobą, to nasza potężną moc!

NIE KONCENTRUJ SIĘ NA TYM, CO MODNE

A na sobie i na tym, co daje Ci poczucie wolności i spójności. To nie wyklucza ubierania się w najnowsze trendy. Jednak ważne jest to, abyś Ty była na pierwszym miejscu, a potem moda i trendy. W taki sposób będziesz czuć, że żyjesz w zgodzie ze sobą i to uwolni Twoją niezwykłą moc.

STAWIAJ NA JAKOŚĆ

W tematyce zdrowia, jedzenia czy kosmetyków z pewnością stawiasz na jakość. W przypadku ubrań zrób tak samo. Ubranie, które ma kiepski skład, szybko się zmechaci czy źle się na Tobie układa, odbierze Ci pewność siebie i sprawi, że wcale nie będziesz się dobrze czuła. Dlatego zanim podejmiesz decyzję zakupową, to upewnij się, że jakość i skład danej rzeczy jest naprawdę dobra.

NIE STAWIAJ STYLU WYŻEJ NIŻ KOMFORTU

Podczas naszych szkoleń dla stylistek często kobiety mówią o tym, że potrafią chodzić całymi dniami w niewygodnych szpilkach, tylko po to, aby dobrze wyglądać. I być może faktycznie wyglądają świetnie, ale jak się czują? Szpilki mogą być naprawdę wygodne, więc zanim skusisz się stylem czy pięknie wysmukloną nogą, to upewnij się, że w butach które zamierzasz kupić da się również chodzić.

Jeśli nie czytałaś jeszcze naszego artykułu na temat mądrych zakupów, to kliknij tutaj i czytaj.

POPROŚ O POMOC

Jeśli jednak stworzenie stylu w zgodzie ze sobą sprawia Ci kłopot, to zapytaj nas o pomoc. W każdym mieście w całej Polsce są nasze stylistki, wyszkolone, doświadczone i pełne dobrych chęci, aby Ci pomóc. Zadbaj o siebie w tym temacie tak jak dbasz w innych obszarach. Przecież chodzisz do fryzjera, kosmetyczki czy stomatologa. Najwyższy czas na osobistą stylistkę!

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek