Jeśli nosisz rozmiar XS, to nie popełniaj tych błędów

2_Easy-Resize.com(1)

Jeśli nosisz rozmiar XS lub mniejszy, to być może borykasz się z problemami podczas wyboru garderoby, które odbierają Ci radość ze stylizowania. Dlatego przychodzimy z podpowiedziami dla Ciebie, bo każda kobieta powinna czuć się piękną niezależnie od rozmiaru. Jeśli jednak nosisz nieco większy rozmiar, to zapraszamy Cię do przeczytania artykułu na temat super size >>>tutaj.

Najczęściej popełniane błędy kobiet w rozmiarze XS

Sklepowe półki przepełnione są ubraniami w standardowych rozmiarach. Niestety ciężko jest znaleźć ubranie dużo mniejsze, lub dużo większe. Kobiety w rozmiarze XS popełniają kilka błędów, które jeszcze bardziej utrudniają stylizowanie. Są to:

  • kupowanie na działach dziecięcych – teoretycznie nie ma w tym nic złego, dopóki nie sięgamy po ubrania, które są przeznaczone dla małych dziewczynek. Czyli te w słodkie kolory, bajkowe nadruki czy wzory typu kokardki. Niestety dorosła kobieta w takich ubraniach będzie wyglądała dziecinnie,
  • kobiety w rozmiarze XS często narzekają na brak kobiecych kształtów. Nie mniej jednak czują, że chcą podkreślić swoje atuty i super szczupłą sylwetkę. Sięgają wtedy po sukienki typu tuba, ubrania bardzo przylegające do ciała i czują się mało kobieco,
  • aby się jednak nieco powiększyć, kobiety te myślą, że nie zrobią sobie krzywdy dodając sobie nieco objętości. Sięgają wtedy bo zbyt ciężkie materiały, które je optycznie przeciążają, odbierając im naturalną delikatność sylwetki.

Jak zatem powinna ubierać się kobieta w rozmiarze XS

Dzięki uprzejmości Asi, klientce naszej Justyny Krawczyk (założycielka szkoły) możemy podziwiać na zdjęciach idealne stylizacje dla kobiety w rozmiarze XS. Jeśli masz właśnie taką figurę, to warto abyś skorzystała z tych podpowiedzi:

  • stawiaj na nieco szersze fasony, ale nie zbyt szerokie. Zamiast spodni typu rurki postaw chociażby na boyfriendy, które nieco dodadzą objętości i kobiecości,
  • szalej z kolorami, bo te również dodają objętości. Pamiętaj jednak, aby były one zgodne z Twoim typem kolorystycznym,
  • jesteś szczęściarą, która może postawić na bufki czy inne poszerzające fasony. Pamiętaj, aby robić to z głową zachowując równowagę w sylwetce.

A jeśli chodzi o styl i podążanie za trendami, to pamiętaj o jednym – podążaj przede wszystkim za sobą i za tym, kim jesteś naprawdę.

Powodzenia!

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek