Jesteś lekiem na całe zło i nadzieją na przyszły rok

szkoła stylistek

O dłuższego czasu przyglądamy się temu, co się dzieje na świecie. Czytamy, rozmawiamy z naszymi kursantkami i ludźmi, których spotykamy i wiemy, że wiele jest zła na świecie. Wierzymy jednak, że wciąż przeważa dobro i my to dobro możemy wciąż tworzyć każdego dnia. Jaki jest zatem przepis na miłość i robienie dobra?

  1. Rób to, co kochasz, bo dzięki temu stajesz się lepszym człowiekiem. Jeśli marzysz o tym, aby zostać osobistą stylistką, to możesz zrobić to już teraz. Wybierz szkolenie stacjonarne lub online dostępne od ręki. Jeśli marzysz o tym, aby zostać fryzjerką, malarką, tancerką lub kucharką, to zrób pierwszy krok w tym kierunku już teraz.
  2. Wyłącz telewizję lub inne rzeczy, które sprawiają, że zaczynasz się bać i nie możesz spać. Jeśli radio, telewizja sprawia, że wciąż się boisz i myślisz, że najgorsze czyha tuż za rogiem, to przestań słuchać, oglądać to, co sprawia, że się czujesz gorzej, zamiast lepiej.
  3. Pozbądź się toksycznych ludzi, którymi się otaczasz. Plotki, zło życzenie i negatywne myślenie zabija kreatywność i optymizm. Te osoby nic dobrego nie wprowadzą do Twojego życia.
  4. Zrób coś bezinteresownie, co sprawi, że ktoś inny poczuje się dzięki Tobie dobrze. Może to być uśmiech bez powodu podarowany obcej osobie, czy komplement powiedziany koleżance. Zrób cokolwiek, a potem rób to, tak często jak to tylko możliwe.
  5. Podlej kwiaty, posprzątaj las, wrzuć parę złotych bezdomnemu lub spędź kilka dni w domu dziecka z tymi, którzy potrzebują Twojego czasu. Tak właśnie robi się miłość.
  6. Uwierz w to, że jesteś CUDEM. To nie oznacza, że nie musisz nic robić. Wręcz przeciwnie – możesz więcej niż Ci się wydaje!
  7. Pozwól sobie na odpoczynek, oczyść głowę i wypocznij. Sen, relaks, czas dla siebie jest konieczny dla Ciebie, ale też dla innych jeśli są dla Ciebie ważni. Przeczytaj więcej >>>tutaj.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek