Kocham swoją pracę – Ty też możesz!

szkoła stylistek

Kilka dni temu przyjechałam po córeczkę do szkoły, gdy podeszła do mnie mama jednej z dziewczynek z klasy.

Ty to masz pracę marzeń! – powiedziała z uśmiechem. Chodzisz po sklepach, prowadzisz szkolenia ze stylu i do tego poznajesz wspaniałe kobiety.

I to się zgadza! Mam pracę marzeń, wybrałam ją z serca, słuchając głosu swojej intuicji. Zaczynałam jako osobista stylistka, potem udałam się do Londynu, aby skończyć Style Coaching Institute i stać się licencjonowaną Style Coach. Aby ubierać kobiety, odkrywać ich styl, sprawiać, że zaczną wierzyć w siebie i w swój potencjał.

Zaczynałam od zera. Porzuciłam karierę w korporacji po to, aby zacząć robić to, co kocham. Było wokół mnie wielu doradców, którzy mówili, że to kieski pomysł, że to praca w międzynarodowej korporacji jest prestiżem, a ja już wtedy poczułam, że prestiż dla mnie kryje się w wolności, podejmowaniu decyzji w zgodzie ze sobą i robieniu tego, co kocham. 

Włożyłam wiele pracy w to, aby być w tym miejscu w którym jestem dziś, aby osiągnąć sukces w zawodzie osobistej stylistki. Wszystko zaczęło się od tego jednego, małego kroku, decyzji i szkolenia dla stylistek, które dziś sama organizuję. To tam poczułam, że to jest dokładnie to czego potrzebuję, czego poszukuję, praca marzeń istnieje!

Nigdy w życiu bym się nie spodziewała, że idąc za głosem serca wydarzyć się może tyle cudów. Bo dziś to nie moja praca, a moje życie, które zmieniło się w cud.

Twoje życie też może być wspaniałe! Praca, to Twoje życie, ważne, abyś ją kochała. 

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek