Skąd masz wiedzieć, czy podejmujesz słuszną decyzję

szkoła stylistek

Życie składa się z wielu decyzji, a możliwości jest naprawdę wiele. Świat jest ogromny i stoi przed nami otworem, żyjemy w czasach niezwykłych możliwości i szans, więc skąd mamy wiedzieć czy podejmujemy słuszną decyzję?

Nie tak dawno słuchałam bardzo ciekawej wypowiedzi jednego z czołowych naukowców na świecie, Gregga Bradena, który mówił o zmianach, które zachodzą na świecie. Twierdzi, że po kolejnym, światowym kryzysie już nic nie będzie takie samo. Nie ma możliwości powrotu do tego, co było, pomimo, że wielu z nas właśnie na to czeka.

Świat, ludzie, rzeczywistość zmienia się każdego dnia. I to wcale nie jest złe, to cudowne jeśli inaczej spojrzymy na zmiany. Każdego dnia możemy coś zmienić, sprawić, że świat będzie piękniejszy i lepszy. Zmiany jednak warto zacząć od siebie.

Wtedy, gdy nie wiemy jaką decyzję podjąć, gdy wokoło jest wielu doradców, którzy mówią nam jak mamy żyć, ważne jest to, aby się zatrzymać i w szczerości ze sobą odpowiedzieć sobie na nurtujące pytanie. Nasze decyzje powinny być nasze, bo to nasze życie. To Twoje życie, więc warto, abyś to Ty o sobie decydowała.

Oto sposób Gregga Bradena, który to ułatwi:

  1. Zamknij oczy, skoncentruj swoją świadomość na centrum serca. Połóż rękę na sercu, bo tam gdzie poczujesz dotyk, tam pójdzie uwaga.
  2. Zacznij wolniej oddychać, bo powolniejszy oddech sprawi, że poczujesz się bezpieczna i spokojna.
  3. A teraz poczuj szczęście, wdzięczność, empatię, lub inne wzniosłe i piękne uczucie, bo to sprawi, że serce i umysł staną się spójne.

Wtedy zadaj sobie pytanie, które Cię nurtuje. Być może zastanawiasz się czy chcesz pracować jako osobista stylistka, personal shopper, czy masz skorzystać z naszego kursu online czy też zapisać się na szkolenie indywidualne, lub też po głowie chodzi Ci inny zawód. Zadaj sobie to pytanie i poczuj, co podpowiada Ci Twoje serce. Tylko Ty, tylko Twoje serce zna odpowiedź na każde pytanie. 

Justyna Krawczyk

New Style Academy

P.S. Praca to ogromna część Twojego życia – musi sprawiać Ci radość!

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek