Kto, jak nie Ty?

szkoła stylistek

To jest wręcz nie do opisania, jak motywacja najbliższych i wiara w nasze możliwości dodaje skrzydeł. To, w jakim środowisku wyrośliśmy ma ogromne znaczenie. Bo tu sprawdza się powiedzenie – czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. 

Jeśli od najmłodszych lat słyszeliśmy, że jesteśmy mądrzy i wspaniali oraz, że możemy żyć po swojemu i spełniać swoje marzenia, to skrzydła będziemy mieć silne, a fruwać będziemy daleko i wysoko. Tak jak nasz wyjątkowy gość programu „Twój Styl, Twoje Życie” – Iwona, kreatorka marki modowej, właścicielka butiku odzieżowego. Posłuchaj tutaj i zobacz jak jej wiara w siebie przekłada się na spełnianie najodważniejszych marzeń. 

Każda osobista stylistka, która ukończyła nasz kurs wie, że wiara w siebie jest szalenie ważna. Dlatego nasza szkoła stylistek, to nie zwykła szkoła. Łączymy wiedzę z zakresu stylizacji z psychologią pozytywną właśnie dlatego, że zdajemy sobie sprawę z tego, jak szalenie ważne jest to, aby wierzyć w siebie i słuchać głosu swojego serca. 

Jeśli brakuje Ci wiary w siebie, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł na ten temat tutaj.

Bo to jest Twoje życie i masz prawo, a wręcz obowiązek przeżyć je po swojemu! Nie czekaj! Życie zaczyna się wtedy, kiedy uwierzysz, że możesz spełniać marzenia i jesteś tu po to, aby żyć pełnią życia.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek