Kto najlepiej wie, co masz w życiu robić

szkoła stylistek

Pojawia się wiele pomysłów, a jeszcze więcej możliwości. Istnieją gotowe scenariusze na życie, definicje szczęścia oraz sukcesu. Dorastamy w przekonaniu, że najlepiej zostać lekarzem lub prawnikiem i że warto w życiu robić to, co daje przede wszystkim pewną pracę.

Praktycznie wcale nie mówi się o realizacji marzeń, o tym, że warto słuchać siebie zamiast myśleć, co się powinno, co wypada i co trzeba. Jest wokół nas wielu doradców, znawców zawodów i „planowaczy” przyszłości, którzy wiedzą najlepiej jak nasze życie powinno wyglądać.

Tymczasem jedyną osobą, która wie, czego chce od życia jesteś Ty. 

Dlatego gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, możesz zatrzymać się choćby teraz i zadać sobie pytanie – czy Twoje życie wygląda dokładnie tak, jak tego chcesz?

Ja również poszłam na studia prawnicze tylko dlatego, że uznawane były za prestiżowe i można było się pochwalić w rodzinie, że na takich studiach właśnie jestem. To, że byłam nimi znużona i czułam się kompletnie nieszczęśliwa nie miało większego znaczenia. Większość swojego życia pracowałam w korporacjach zajmując się tematami, które mało miały wspólnego z tym, co naprawdę mnie pasjonuje. Moje życie nie było takie, jak chciałam, było takie, jak powinno być. 

Wierzę, że to doświadczenie było mi potrzebne, ale to dopiero wtedy, gdy zdecydowałam się na studia w Londynie i postanowiłam zostać licencjonowaną Style Coachem (osobista stylistka + live coach w jednym) zaczęłam robić to, co naprawdę kocham. Otworzyłam swoją firmę, następnie tę szkołę stylistek i moje życie zaczęło nabierać niesamowitego sensu. Czuję to całą sobą prowadząc szkolenia dla stylistek, pisząc książki czy tworząc wartościowe ebooki.

Kocham to, co robię każdego dnia. Ta szkoła stylistek powstała z miłości do pracy, zmian, metamorfoz i dawania skrzydeł takim kobietom jak Ty.  Wiem jak bardzo odmieniło się moje życie od tego dnia kiedy zaczęłam słuchać siebie i podążać za głosem serca. Odkryłam to, co chcę w życiu robić i głęboko wierzę, że jedyną osobą, która wie czego chce od życia jesteś właśnie Ty. Bo to Twoje życie, Twoje serce, które czuje co ma dla Ciebie głęboki i niezwykły sens. W moim życiu dzieją się niezwykłe cuda odkąd zaczęłam słuchać siebie. To taka pewność, że idę w dobrą stronę i ogromna radość, którą czuję każdego dnia. 

Tego życzę i Tobie z całego serca!

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek