Lista korzyści pracy z Tobą – osobistą stylistką

szkola-stylistek-1

Lista korzyści płynących ze współpracy z osobistą stylistką jest niezwykle długa. Szczególnie wtedy, gdy mówimy o naszych kursantkach, które ukończyły szkolenie online lub to indywidualne w Warszawie. Dbamy o to, aby poziom wiedzy był naprawdę doskonały, ale też poziom zasilenia wiarą w siebie i pozytywną energią na najwyższym poziomie. Bo nawet jeśli mamy wiedzę, ale brak odwagi i wiary we własne możliwości, to może być nam niezwykle trudno.

Podczas szkolenia stacjonarnego, to my sprawujemy opiekę nad kursantką i dbamy o to, aby przekazać jej wiedzę, ale również upewnić się, że ją dobrze zrozumiała. Dlatego takie szkolenie trwa dwa dni, z czego jeden dzień poświęcamy na część teoretyczną, a drugą na praktyczną.

Kurs online również jest fantastyczny, bo bez wychodzenia z domu można nauczyć się zawodu osobistej stylistki czy personal shopper. Jednak certyfikat otrzymują jedynie te kursantki, które przygotowały pracę egzaminacyjną ocenioną pozytywnie przez naszą wewnętrzną komisję. 

Egzamin nie jest trudny dla osób, które kochają ten zawód i traktują ten kurs poważnie. Mamy za sobą już wiele kursów i setki wręczonych certyfikatów. Wszystkie relacje możesz zobaczyć w naszych social mediach. 

Także Kochana śmiało! Ty też możesz zostać osobistą stylistką. Nasza szkoła stylistek została stworzona dla takich kobiet jak Ty, które wiedzą czego chcą od życia i marzą o tym zawodzie.

Jaka jest lista korzyści ze współpracy z Tobą? Co dobrego wnosi do życia innych osobista stylistka?

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, to podpowiadamy:

  1. Każda osoba, która się do Ciebie zgłosi z prośbą o pomoc w kreowaniu wizerunku, będzie się czuć zdecydowanie lepiej po spotkaniu z Tobą niż wtedy, gdy do Ciebie trafiła. Masz więc moc i niezwykłą możliwość wpływania na życie innych!
  2. Zdiagnozujesz jej sylwetkę, dzięki czemu taka osoba zrozumie jakie fasony i dlaczego powinna wybierać.
  3. Wskażesz również kolory, które sprawiają, że wyglądamy jeszcze piękniej. Każda z nas tego chce, prawda?
  4. Podpowiesz jak kreować styl, zgodny z tym kim dana osoba jest tak naprawdę w głębi serca.
  5. Sprawisz, że kolejna osoba zacznie się uśmiechać do siebie w lusterku!
  6. Pomożesz postawić kolejny, być może szalenie ważny krok, na drodze do odkrywania siebie.
  7. Dzięki Tobie, ktoś poczuje się piękny i atrakcyjny. Być może dzięki temu zacznie wierzyć w siebie.
  8. Odmienisz dzień każdej osoby, która się do Ciebie zgłosi. Na początek to jest jeden dzień, ale potem zmienia się całe życie.
  9. Dasz swoim przykładem nadzieję innym, że warto robić w życiu to, co się naprawdę kocha.
  10. Sprawisz, że świat stanie się odrobinę lepszy, za każdym razem kiedy dzięki Tobie ktoś inny zmieni się na lepsze.

Czy coś byś dodała do tej listy?

Czy już wiesz, czujesz, jak wiele dobrego możesz zrobić dla innych?

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół New Style Academy

 

P.S. Jeśli chcesz wesprzeć się naszą wiedzą i doświadczeniem, to prócz szkolenia możesz też wybrać dla siebie ebooka. I pamiętaj – nigdy, przenigdy nie przestawaj się rozwijać!

 

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek