Marzenia się nie spełniają, marzenia trzeba spełniać!

szkoła stylistek

Wciąż jesteśmy pod wrażeniem tej młodziutkiej i ślicznej dziewczyny. Jest nią Angelika Gregorczyk, która postanowiła spełnić swoje marzenie i otworzyła swój piękny butik Madam Fashion. Angelika zachwyciła nas swoją pracą egzaminacyjną po ukończonym kursie online Zostań Osobistą Stylistką, w której pokazała przepiękną metamorfozę swojej klientki, ale również udowodniła, że jej talent oraz zdobyta wiedza idą w parze! Koniecznie zobacz tę metamorfozę tutaj.

Angelika nie czeka, tylko spełnia swoje marzenie o własnym butiku w którym znajdują się wybrane przez nią ubrania, modne fasony, kolory oraz wzory. Po naszym szkoleniu Angelika posiada umiejętności diagnozowania sylwetki oraz typu kolorystycznego, co jest ogromnym jej atutem, ale również jest to wiedza, dzięki której może zdecydowanie lepiej i bardziej świadomie zaopatrywać swój butik. 

Bo nie chodzi o to, aby w butiku było wszystko, a dokładnie to, czego klientki potrzebują.

Nasza szkoła stylistek została stworzona właśnie po to, aby wspierać kobiety na drodze do marzeń. Dlatego łączymy wiedzę z zakresu stylizowania i pracy osobistej stylistki z psychologią pozytywną. Ogromnie wierzymy w to, że warto mieć marzenia i warto je realizować. Dajemy nie tylko najlepszą wiedzę, ale też wiarę w to, że można! I Angelika jest tego przykładem.

Powodzenia!

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek