Metamorfoza naszej kursantki, która sprawiła, że usiedliśmy z wrażenia

stylistka

Jestem pewna, że warto robić w życiu to, co naprawdę czujemy, że chcemy robić. Bez względu na to, co to jest wręcz musimy to robić! Bo wtedy, gdy odkryjemy naszą misję, nasze powołanie, nasz talent i się temu oddamy, to dzieją się niezwykłe rzeczy, a świat zmienia się na lepsze.

Znam to doskonale z doświadczenia. Całe życie pracowałam w korporacjach. Zajmowałam się rożnymi rzeczami takimi jak negocjacje, logistyka czy administracja. Z całą pewnością była to praca, która mnie rozwijała i dawała satysfakcję oraz możliwość zarabiania, ale dopiero wtedy, gdy zaczęłam pracę jako licencjonowana Style Coach i zaczęłam uczyć zawodu osobistej stylistki, to poczułam, co to znaczy praca z pasją.

Dziś oglądam Wasze prace egzaminacyjne po kursie online Zostań Osobistą Stylistką i nie raz łzy stają mi w oczach ze wzruszenia. Bo to niezwykły przywilej uczyć Was, ale też obserwować talent i oddanie.

Bez względu na to, czy jest to szkolenie online czy może to indywidualne w Warszawie, to zawsze czuję to samo – ogromną radość móc się dzielić swoim doświadczeniem i odkryciem, że naprawdę możemy żyć w zgodzie ze sobą i robić piękne rzeczy.

To czuję patrząc na pracę egzaminacyjną naszej kursantki Iwony Gansiniec właścicielki butiku odzieżowego IVIVI. Gdy otrzymaliśmy Jej pracę, to dosłownie usiedliśmy z wrażenia. Nie mieliśmy wątpliwości, że ta praca, to wyraz największego zaangażowania, oddania i miłości do swojej pracy.

Iwona nie tylko przeprowadziła swoją klientkę przez piękna metamorfozę, ale zadbała też o piękną oprawę, wizytę w salonie kosmetycznym oraz sesję zdjęciową. Mieliśmy ogromną przyjemność podziwiać kolejną zmianę i kolejną pracę niezwykle utalentowanej kursantki i przepięknej kobiety, która postanowiła robić w życiu to, co kocha.

Mamy jedno życie, więc dlaczego nie zaryzykować, posłuchać swojego serca i zacząć robić to, co uskrzydla innych, a przede wszystkim nas samych? Przecież to my, każda z nas wiemy, co jest dla nas ważne i jak chcemy żyć. A gdy zaczynamy robić to, co kochamy całym sercem, to dzieją się prawdziwe cuda.

Iwonko, jeszcze raz serdecznie Ci gratulujemy i z całego serca trzymamy za Ciebie kciuki!

Justyna Krawczyk

wraz z zespołem New Style Academy

P.S. Naprawdę możemy kochać swoją pracę, bo to przecież nasze życie!

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek