Na co zwracać uwagę wybierając osobistą stylistkę

szkoła stylistek

Ten tekst jest zarówno dla Ciebie – jeśli poszukujesz osobistej stylistki i chcesz, aby pomogła Ci odkryć Twój styl. Ale również dla Ciebie – przyszła stylistko, jeśli chcesz wiedzieć w jaki sposób każda klientka dokonuje wyboru.

Ważne dziś są social media, bo to w nich szukamy i pokazujemy się najczęściej. Dlatego wiedz, że Twoja klientka będzie Cię tam szukać i sprawdzać:

  • jaki styl prezentujesz, bo bardzo możliwe, że właśnie to ją do Ciebie przyciągnie. Ja bardzo często słyszę od moich klientek, że chcą wyglądać tak jak ja
  • co mówisz – czyli w co wierzysz, co jest dla Ciebie ważne, jak podchodzisz do mody ale nie tylko. Jeśli dzielisz się swoimi głębszymi przemyśleniami, to również będzie to coś, z czym będzie się identyfikować osoba po drugiej stronie ekranu
  • gdzie się uczyłaś i skąd czerpiesz wiedzę. To ważne, aby łączyć swoje naturalne wyczucie z wiedzą. Dlatego my staramy się, aby nasze szkolenia Zostań Osobistą Stylistką były na najwyższym poziomie. Edukacja zawsze jest ważna dlatego ucz się i poszerzaj swoją wiedzę od najlepszych.

Powodzenia!

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek