O cudach jakie dzieją się na naszym kursie

kurs

Mamy niezwykłe szczęście do spotykania na naszej drodze niezwykłych kobiet. Do naszej szkoły stylistek przyjeżdżają kobiety z całej Polski, ale też Polki mieszkające za granicą. Każda z nich jest inna, ma swoją historię, pochodzenie, inną sytuację finansową, rodzinną i społeczną. Łączy je jedno – każda jest wartościowa, odważna, piękna i mądra

Tym razem na nasze indywidualne szkolenie Zostań Osobistą Stylistką poziom basic przyjechała Sylwia. Już po rozmowie telefonicznej byliśmy pewni, że czeka nas spotkanie ze wspaniałą kobietą. 

Nie myliliśmy się. Sylwia jest mądra, pracowita, wartościowa i wspaniała.  Do tego ma niezwykły talent do stylizowania, a ludzie po prostu ją kochają. A to dlatego, że ma serce na dłoni i piękną duszę.

Pierwszego dnia szkolenia skupiamy się na teorii. Przez cały dzień przechodzimy przez tematy związane z zawodem osobistej stylistki, uczymy się diagnozy sylwetki, typu kolorystycznego oraz mądrych i świadomych zakupów. 

Drugiego dnia tę wiedzę wykorzystujemy w praktyce. Spędzamy cały dzień w galerii handlowej ucząc się zawodu personal shopper już na żywym organizmie.  Zapewniamy modelki, kobiety, które wcielają się w rolę klientek i każda z naszych kursantek na szansę poćwiczyć. 

Tak też było tym razem. Podczas szkolenia indywidualnego dla Sylwii pracowaliśmy z Basią, która przyjechała do galerii handlowej, aby oddać się w ręce profesjonalistki. Sylwia miała szasnę przebyć rozmowę z Basią, dowiedzieć się jakie są jej potrzeby, kim jest i o jakim stylu marzy. Dokonała też analizy sylwetki oraz typu kolorystycznego. 

Dopiero po pełnym wywiadzie, analizie kolorystycznej, diagnozie sylwetki mogłyśmy przejść do wspólnych zakupów i do stylizowania, za które z ogromną przyjemnością i zapałem zabrała się nasza kursantka. Efekty, atmosfera i to wspólne spotkanie oraz całe szkolenie było wspaniałe. 

Sylwia wie, że marzenia trzeba spełniać i już wkrótce będzie mogła się pochwalić kolejnym, wielkim, spełnionym marzeniem. Miejmy nadzieję, że wtedy zgodzi się na wywiad, abyśmy mogli zdradzić Wam co to jest!

Zastanawiasz się jakie cuda wydarzyły się na tym szkoleniu?

Cudów jest wiele. Oto kilka z nich:

  • Po raz kolejny spotkaliśmy kobietę, która ma odwagę spełniać swoje marzenia
  • Mieliśmy też ogromną przyjemność dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wspaniałą osobą
  • Przez dwa dni obserwowaliśmy niezwykły talent tej niezwykłej kursantki
  • Mogliśmy też dać wiarę kolejnej osobie w to, że może żyć po swojemu i spełniać swoje marzenia

Dlatego tak bardzo kochamy to, co robimy. To nie jest jedynie nasza praca, a coś, co kochamy z całego serca.

Pozdrawiamy!

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek