O czym warto pamiętać stawiając cele

szkoła stylistek

Planowanie swoich działań powinna wziąć pod uwagę każda osobista stylistka, która poważnie traktuje swój zawód. Więcej na ten temat możesz przeczytać we wpisie >>>jak stawiać cele i je osiągać. Bo jak powiedział Henry Ford:

„Bardziej niż cokolwiek innego, przygotowywanie się jest sekretem do sukcesu”

W planowaniu swoich działań ważne jest, aby pamiętać o wszystkich 4 obszarach:

  • rodzina
  • biznes
  • zdrowie
  • społeczeństwo

Liczy się równowaga i świadomość ważności każdego z obszarów.

Pomyślisz, że przecież zdrowie jest najważniejsze… zgodzę się z Tobą, ale wiesz….widziałam wielu zdrowych ludzi, ale jednocześnie nieszczęśliwych. Widziałam też takich, którzy odnosili wielkie sukcesy, zarabiali potężne pieniądze, a nie byli szczęśliwi, bo nie mieli rodziny, albo zdrowia. Każdy z obszarów jest ważny i warto dbać o siebie, o życie całościowo. Bo zapewne wiesz jak to jest, gdy pracujesz za dużo, nie masz czasu na to, aby pobawić się z dzieckiem, iść na kawę z przyjaciółką czy poćwiczyć. Wszystko w pewnym momencie sypie się jak domek z kart.

Jeśli stanowi to dla Ciebie zbyt duże wyzwanie, to warto zastanowić się nad pomocą z zewnątrz. Może znasz coach-a biznesu, który pomorze Ci stworzyć plan działań w oparciu o wszystkie ważne obszary. Możesz to zrobić też sama spisując wszystkie cele pamiętając nie tylko o tych biznesowych, ale o wszystkich z każdego z obszarów w Twoim życiu. Możesz je spisać i powiesić blisko miejsca w którym jesteś najczęściej, tak, abyś nie zapomniała. Dobrym sposobem jest ustawienie przypomnienia w telefonie, że po godzinie 17.00 nie pracujesz, jeśli akurat z tym masz największy problem.

Szkoła stylistek New Style Academy powstała z pasji i chęci robienia w życiu pięknych rzeczy. Ale my też uczymy się tej równowagi, bo wiemy jak bardzo jest ona ważna. Stawiając sobie cele na najbliższy rok wzięliśmy również pod uwagę nasze cele prywatne, rodzinne, szanując życie każdej osoby z zespołu. Dlatego w tym roku nasze cele dla New Style Academy wyglądają tak:

  • kurs online „Zostań Osobistą Stylistką” w edycji specjalnej z grupą wsparcia na FB odbędzie się 4 razy w trakcie trwania całego roku
  • nagramy jeden dodatkowy kurs online poszerzający wiedzę z zakresu dress codu, ubierania mężczyzn lub też z technik prowadzenia szkoleń
  • do naszej biblioteki ebooków dojdzie jedna branżowa pozycja

Trzymamy kciuki za Twoje cele i marzenia!

Justyna Krawczyk wraz z zespołem New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek