Osobista Stylistka – kim jest i kto może nią zostać

szkoła stylistek

Rozpoczęliśmy projekt „Jak zarobić MILION będąc Osobistą Stylistką” w którym to dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat tego zawodu, oraz wszystkimi krokami, które doprowadziły nas do tego miejsca w którym dziś jesteśmy.  Stworzyliśmy tę wyjątkową szkołę stylistek, prowadzimy kilka swoich firm i każda z nich jest związana z pasją i z tematami, które kochamy robić. Koniecznie posłuchaj pierwszego odcinka w którym mówimy o tym kim jest Osobista Stylista i kto może wykonywać ten zawód.

Bardzo często zawód Osobistej Stylistki kojarzy się jedynie z zakupami czy przeglądami szaf. Możliwości jest jednak dużo więcej. To niezwykły zawód w którym masz niesamowite możliwości działania nie tylko w mieście w którym mieszkasz, ale wręcz na całym świecie.

Zawód Osobistej Stylistki/Personal Shopper, to nie tylko wspólne zakupy czy przeglądy szaf, ale również poniższe możliwości:

  • konsultacje stylistyczne online, które możesz robić swoim klientom bez względu na miejsce zamieszkania
  • warsztaty stylistyczne i imprezy z udziałem Stylistki
  • stylowe książki i ebooki, które możesz sprzedawać na całym świecie
  • szkolenia z dress codu dla firm
  • szkolenia dla marek modowych z zasad stylizacji
  • możesz też zostać twarzą marki modowej albo stworzyć swoją własną
  • wiedzę na temat stylizacji powinna mieć każda projektantka modowa, które szyje i projektuje ubrania
  • podstawy stylizacji przydadzą Ci się również, jeśli masz swój butik z ubraniami i chcesz stać się profesjonalnym doradcą

Możliwości jest naprawdę wiele, pytanie tylko jak bardzo jesteś kreatywna i jak bardzo chcesz osiągnąć sukces.

Kto może stać się Osobistą Stylistką?

Jeśli w Twoich żyłach płynie modowa i stylowa krew, kochasz ubrania, świat mody, uwielbiasz wspierać innych i sprawiać, że nie tylko będą dobrze wyglądać, ale też czuć się fantastycznie, to może oznaczać, że właśnie odkryłaś swoje powołanie. Konieczne będzie odbycie kursu dla stylistek i nauka, aby się przekonać czy to faktycznie jest dla Ciebie, a następnie zaangażowanie i wiara w to, że możesz sięgać gwiazd!

Wejdź na nasz blog i przeczytaj co możesz zrobić, aby odnieść sukces w zawodzie kreatora wizerunku oraz ile zarabia stylistka profesjonalistka.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek