Programy telewizyjne, które może prowadzić Osobista Stylistka

szkoła stylistek

Oczywiście, że może to być duża telewizja i ogólnopolska kariera. Ale myśląc o programie telewizyjnym, modowym oraz o tym, co zależy przede wszystkim od nas samych, natychmiast myślę o działaniach i decyzjach, które są w naszych rękach.

Zwykło się mówić, że trzeba czekać na propozycje, że czasem zbieg okoliczności sprawia, że dostajemy wymarzoną pozycję albo też, że znajomości są konieczne do tego, aby spełnić swoje marzenia i daleko zajść.

Kompletnie się z tym nie zgadzam i odradzam czekanie na cokolwiek. Szczęście sprzyja, ale tym, którzy działają. Szczęście nie sprzyja tym, którzy leżą na kanapie przez telewizorem i snują marzenia o lepszym świecie i o tym, że ktoś, coś, zrobi za nich.

Jestem za działaniem i tworzeniem możliwości. Za odwagą i podejmowaniem rękawic. Za życiem po swojemu. Dlatego jeśli marzy Ci się program telewizyjny czy kariera dziennikarki modowej, to mam dla Ciebie kilka podpowiedzi.

  1. Możesz złożyć swoją propozycję współpracy, stworzenia programu modowego, jeśli masz taki pomysł nawet największej stacji telewizyjnej. Oczywiście, że możesz. Zawsze trzeba próbować i walczyć o swoje marzenia. Warto wtedy dotrzeć do osoby, która podejmuje takie decyzje, przyjść z gotową propozycją i planem na kilkanaście odcinków. Możesz swoją ofertę złożyć największej telewizji ale też tej regionalnej.
  2. Możesz też zacząć działać sama i stworzyć swoją telewizję, a być może program w dużym formacie telewizyjnym stanie się bardziej realny, bo będzie Cię już można zobaczyć w akcji. Nabierzesz doświadczenia i przyciągniesz uwagę innych. Swój kanał możesz założyć choćby dziś na youtube i zacząć nagrywać odcinki modowe. Myślisz teraz pewnie, że daleko Ci do takiej Radzkiej czy innych vlogerek modowych, które mają miliony odsłon na swoim kanale? Niczym się nie różnisz. One też kiedyś zaczynały od pierwszego nagrania, pierwszego subskrybenta, były konsekwentne w swoich działaniach. Ty też możesz, pytanie czy chcesz. O tym dlaczego jedni odnoszą sukces, a inni nie przeczytasz>>>tutaj.
  3. Warto postawić pierwszy krok o którym często mówimy podczas naszych szkoleń ze strategii marketingowej (może to być choćby szkolenie online „Zostań Osobistą Stylistką” jeśli jeszcze go nie zrobiłaś) ale też liczy się wytrwałość i konsekwencja w działaniach. Plan, dobór narzędzi komunikacji, pomysł, plan rozwoju projektu, biznesplan, etc. Możesz zacząć od nagrywania krótkich transmisji live na FB, z poradami w zakresie stylizacji. Od czegoś trzeba zacząć, prawda? Jak występować publicznie, na co zwracać uwagę i inne zagadnienia związane z wystąpieniami na większej lub mniejszej scenie, omawiamy właśnie w naszym Elitarnym Klubie Stylistek EX. I jedno jest pewne. Aby osiągnąć sukces, należy postawić ten pierwszy, choćby najmniejszy krok. Odważyć się, być konsekwentnym i sumiennie pracować.

Możesz zapytać o receptę na sukces vlogerek, które są dziś popularne. Jestem przekonana, że nie usłyszysz nić nowego, poza tym, co słyszałaś tu od nas. Nie ma więc na co czekać, tylko trzeba działać.

Powodzenia!

Justyna Krawczyk

Style Coach

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek