Stylistka – kto to jest

szkoła stylistek

Mamy niezwykły czas i możliwości rozwijać swoje pasje i stawiać na wolne zawody. Wiem, jakie to jest ważne i uskrzydlające. Sama kilka lat temu postawiłam na stworzenie własnej firmy i robienie tego, co mnie pasjonuje.

Do naszej szkoły stylistek New Style Academy zgłaszają się kobiety z całej Polski. Przyjeżdżają na szkolenia stacjonarne ale również korzystają z naszego wspaniałego kursu online, który można zrobić bez wychodzenia z domu. Mówią, że marzą o pracy, która nie będzie tylko pracą, a będzie dawać im radość.

Osobista stylistka, to nie jest jednak osoba, która jedynie dba o wizerunek zewnętrzny.  Robi zakupy z klientami czy przeglądy szaf. Stylistka, to jak dobra przyjaciółka, która sprawia, że klient czuje się zdecydowanie lepiej sam ze sobą po spotkaniu z nią niż przed. Bo nie chodzi jedynie o dobór ubrań, a o przyjemność i wskazanie swoim klientom, tego, czego sami często nie widzą.

To dotyczy bardzo często kobiet, które mają mnóstwo kompleksów i wciąż czują się niewystarczająco dobre i atrakcyjne. Uległy stereotypom i wymaganiom świata zewnętrznego, ludziom, markom, które myślą, że mogą tworzyć definicje piękna.

Każda z nas jest piękna i wyjątkowa, a osobista stylistka ma za zadanie podkreślić i pokazać to piękno. Sprawić, że osoba która się do niej zgłasza uwierzy w siebie.

Każda stylistka musi umieć dokonać diagnozy sylwetki i analizy kolorystycznej, wskazać kolory, które będą podkreślać urodę, określić styl, który będzie idealny dla osoby, która się do niej zgłasza. Musi jednak umieć również dodawać innym skrzydeł i sprawiać, że świat dzięki niej będzie bardziej kolorowy.

Jeśli Tobie brakuje wiary w siebie, to zacznij od przeczytania tego artykułu, abyś mogła pomóc sobie, a następnie abyś mogła pomagać innym.

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek