Tak, to prawda! Możesz zarabiać więcej pieniędzy, poprawiając swój wizerunek

szkoła stylistek

Nie powinniśmy oceniać ludzi po ich wyglądzie, prawda? A jednak to robimy. Ty też to robisz. To pierwsza rzecz, którą widzisz u innych i pierwsza rzecz, jaką inni widzą w tobie. Twój wizerunek, Twoje ubranie.

Badania pokazują, że lepszy wizerunek przyczynia się do lepszej płacy

Coraz więcej badań pokazuje, że stylowy i dopracowany wizerunek prowadza do poprawy samooceny, awansu zawodowego, większych pieniędzy i większej liczby osób, które chcą być z Tobą, zawodowo lub osobiście. Jako Style Coach (osobista stylistka + life coach w jednym) setki razy widziałam, jak odmieniony wizerunek poprawił ludzkie życie. Dosłownie! Od pozyskania większej liczby klientów w biznesie, przez awans w pracy, po większe zaufanie do siebie, spotkań towarzyskich, które nie raz doprowadziły do szczęśliwego małżeństwa.

Ubranie, to wielka i ważna sprawa

Więc chociaż chciałoby się powiedzieć, że ubrania to nic wielkiego, a ludzie nie oceniają książek po okładkach, to gdybym to powiedziała, poprowadziłbym Cię w złym kierunku. Ładne ubrania w których czujesz się świetnie, poprawią Twoje życie w sposób, o jakim nigdy byś nie pomyślała. Jeśli już pracujesz jako osobista stylistka, to wiesz o czym mówię. Jeśli jeszcze nie, to zapraszam Cię na wspaniały kurs online >>>tutaj

Jedna z moich klientek zgłosiła się do mnie miesiąc po tym, jak przeprowadziłam wielką zmianę w jej szafie i jej biznesowym wizerunku. Była prawnikiem, partnerem w swojej kancelarii, więc chciała wyglądać na kobietę z klasą, która prowadzi poważną kancelarię. Zatrudniła mnie ponieważ była zmęczona poczuciem, że jest niezorganizowana, a jej wizerunek byle jaki, a wręcz odstraszający klientów i mało poważny.

To, co mi powiedziała, było niezwykłe dlatego chcę się tym dziś z Tobą podzielić.

Pewnego popołudnia podczas biznesowego lunchu klienci skomplementowali jej buty i garnitur, który kupiłyśmy wspólnie. To doprowadziło do fajnej i ciekawej rozmowy na temat stylu, przełamania lodów oraz zbudowania zaufania poprzez zadbany wizerunek. Ci klienci stali się jej cennymi nowymi klientami, z którymi pracuje do dziś. Ale to nie wszystko! W świecie prawników, zaczęto ją polecać mówiąc, że to ta prawniczka, która jest zawsze świetnie ubrana. Niesamowite! Wracali do niej klienci, którzy wcześniej nie decydowali się na współpracę, zadzwoniła też telewizja z zaproszeniem do wywiadu na temat prawnych zmian w kodeksach i umowach prawnych. Za każdym razem, gdy widziałam ją w telewizji śniadaniowej, była świetnie ubrana i robiła doskonałe wrażenie.

Co więcej mąż mojej klientki uwielbiał jej nowe ubrania, które nosiła w domu, a jej szczęśliwsza postawa sprawiała, że czuł się dobrze, zaczął bardziej o nią dbać jak również o samego siebie. Więc wygląd, wizerunek i to, czy dbamy o siebie, czy też nie, ma ogromne znaczenie. Mam na to setki dowodów!

Atrakcyjne ubrania wysokiej jakości mogą odmienić Twoje życie

Niekoniecznie musisz wydawać mnóstwo pieniędzy na ubrania. Musisz wiedzieć, jak wybrać odpowiednie elementy, na co postawić i co zawsze zrobi świetne wrażenie. Możesz nawet mieć w swojej szafie wspaniałe, ukryte perełki, tylko w nadmiarze rzeczy kompletnie o nich zapomniałaś. Jeśli nie wiesz jak samodzielnie odkrywać wspaniałe ubrania i dodatki, dobry profesjonalny doradca ds. wizerunku czy osobista stylistka może poprowadzić Cię we właściwym kierunku. Wybierz jedną z naszych stylistek lub stań się osobistą stylistką i zacznij robić to, co kochasz!

Justyna Krawczyk

Style Coach, właścicielka szkoły dla stylistek

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek