Uczyń 2023 inspirującym rokiem! Noworoczne postanowienia dotyczące mody

szkoła stylistek

Każdy mijający rok, to okazja do drobnych lub większych zmian. Ponieważ Twój wygląd wpływa na Twoją pewność siebie, możliwość ulepszenia Twojego wyglądu powinna być na Twojej liście, gdy zastanawiasz się jak sprawić by rok 2023 był satysfakcjonujący. Zebraliśmy kilka pomysłów, które możesz przekształcić w cele, aby zwiększyć poczucie satysfakcji i pewności siebie w nadchodzących miesiącach.

Idź śmiało do przodu

Influenserki w siocial mediach wzbudzają zainteresowanie swoimi odważnymi stylizacjami w zwierzęce wzory, ciekawe połączenia i niestandardowe tkaniny. Jeśli zastanawiałaś się nad spróbowaniem odważnego wyglądu, czujesz, że przyszedł właśnie ten moment, to wraz z nowym rokiem, możesz zdecydować się na nowe ubrania czy dodatki w swojej szafie, które sprawią, że będziesz czuć się odważna i pełna mocy. Jeśli jeszcze nie czytałaś naszego artykułu na temat budowania wizerunku pełnego mocy, to kliknij >>>tutaj.

Przemyśl swoją garderobę

Chcesz powiększyć czy odświeżyć swoją garderobę? Są takie osoby, które kupują tylko to, w czym mają pewność, że będą chodzić. Często wszystko jest do siebie bardzo podobne i bezpieczne. Z drugiej strony coraz częściej podczas naszych szkoleń stacjonarnych spotykamy kobiety, które chcą zmian i nowego stylu. Do której grupy należysz?

Eksperymentuj z makijażem

Piękno makijażu polega na tym, że potrafi ukryć wady i podkreślić atuty. Odpowiedni makijaż pomaga wyglądać bardziej fotogenicznie i wyróżniać się na zdjęciach. Nic dziwnego, że kobiety z różnych grup wiekowych czytają i dokonują świadomych wyborów dotyczących makijażu, aby poprawić swój wygląd, zabłysnąć na zdjęciach w mediach społecznościowych i wzmocnić pewność siebie. Poddymienie, odrobina brokatu lub ciekawa kreska, to popularne sposoby na zdefiniowanie i podkreślenie oczu. Być może jest to też dobry czas dla Ciebie, aby spróbować czegoś nowego?

Zmień swoją fryzurę

Najprostszym sposobem na zmianę wyglądu jest nowa fryzura. Przeglądaj style, które pasują do kształtu twarzy i które Twoim zdaniem możesz nosić z pewnością siebie. Być może całe życie nosisz długie włosy, a chodzi Ci po głowie krótka i odważna fryzura. Albo nigdy nie farbowałaś włosów, a teraz masz ochotę na kolor różowy? Spróbuj!

Poświęć więcej czasu na miłość do siebie

Poświęć czas na rozpieszczanie ciała i relaks umysłu. Masaże doskonale stymulują krążenie krwi i przepływ limfy. Po męczącym dniu lub tygodniu w pracy zafunduj sobie masaż w spa — ćwicz samopielęgnację, wykonując w domu masaże skóry głowy i długie, kojące kąpiele. Zadbaj również o swoje zdrowie psychiczne. W tych wyjątkowych dla nas wszystkich i często trudnych czasach, coraz ważniejsze staje się zatrzymanie i skupienie się na swoim fizycznym i psychicznym samopoczuciu. Niech rok 2023 będzie poświęcony dbaniu o siebie całym sobą i wzmacnianiu pewności siebie w dokonywaniu wyborów nie tylko modowych.

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek