Ważne jest to COŚ, aby z sukcesem pracować jako stylistka

szkoła stylistek

Do naszej szkoły stylistek przyjeżdżają kobiety z całej Polski, jak również Polki mieszkające w Europie. Dołączają do kursu, bo marzą o zawodzie, który będzie im dawał satysfakcję i radość pracy.  Są w różnym wieku. Czasem na kursie mamy młodziutką dziewczynę zaraz po studiach, która od początku wie, czego chce, a innym razem kobietę w średnim wieku, która całe życie marzyła o tym zawodzie, ale wcześniej nie znalazła na to odwagi. 

Bez względu na to ile mamy lat, skąd pochodzimy i jaką mamy przeszłość, łączy nas jedno. Chcemy robić to, co kochamy i do czego czujemy talent i powołanie. I to właśnie talent, to naturalne wyczucie jest takie ważne. To jest właśnie to COŚ, co sprawia, że wiedza zdobyta podczas kursu jest uzupełnieniem, dopełnieniem, konkretami, które są potrzebne jak w każdym zawodzie. Bo talent nie rozwijany, nie wzmacniany wiedzą i doświadczeniem nie wystarczy. Połączenie jednego z drugim tworzy właściwą i piękną całość. 

Mamy tę ogromną przyjemność obserwować nasze kursantki, które wciąż się rozwijają. Już gołym okiem widać ich talent i radość. Tak było również z Sylwią, która zgłosiła się do nas na szkolenie indywidualne. To jest po prostu coś pięknego, widzieć ten błysk w oku, radość tworzenia i talent, który jest wzmacniany wiedzą. 

Każdej z Was życzymy odkrycia swojego powołania. Świat potrzebuje prawdziwych ludzi, którzy zmieniają go na lepszy.

Pozdrawiamy!

New Style Academy

P.S. Kilka lat temu podjęłam decyzję o zmianach. Wywróciłam do góry nogami całe moje życie. To nie było łatwe, ale to nie było moje życie….To było życie w schemacie, takie, jakie powinno być, jakiego oczekiwali ode mnie inni. Odważyłam się mimo strachu i zaczęłam robić to, co kocham. I od tego dnia zaczęłam żyć inaczej, pełniej, piękniej. Bo kiedy słuchasz głosu swojego serca wszystko zaczyna się układać i wszystko zaczyna pięknie płynąć. 

Zostałam licencjonowana Style Coach, stworzyłam własną firmę oraz tę szkołę dla stylistek. Zaczęłam robić to, co kocham z całego serca i moje życie zmieniło się nie do poznania. Tego właśnie życzę Tobie!

Justyna Krawczyk

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek