Blog – ważnym narzędziem komunikacji w pracy osobistej stylistki

szkoła stylistek

Podczas warsztatów ze strategii marketingowej, którą powinna mieć każda osobista stylistka, mówimy między innymi o narzędziach komunikacji, dzięki którym docieranie do klienta jest możliwe. Blog i jego pisanie jest jednym z tych narzędzi.

Jest to przyjemny sposób przede wszystkim dla osób, które lubią pisać. Jeśli do nich nie należysz, to pamiętaj, że pisanie tekstów zawsze możesz zlecić komuś, kto potrafi to robić za niewielka opłatą.

Jakie są plusy prowadzenia bloga i dlaczego to jest takie ważne:

  • poprzez pisanie treści dajesz się poznać swojej społeczności, potencjalnym klientom
  • ludzie, którzy czytają to, co piszesz przywiązują się do Ciebie
  • nie dajesz łatwo o sobie zapomnieć, ponieważ Twój blog staje się przyjemnością dla wielu osób
  • jest to wartość, którą dajesz bezpłatnie
  • dzięki blogowi możesz kierować do swojego kanału youtube (pamiętaj, że fb nie lubi nie swoich linków i może Cię za to nawet zablokować)
  • jeśli wysyłasz Newsletter (kolejne ważne narzędzie komunikacji), to w nim właśnie możesz kierować do swojego stylowego bloga
  • blog i ciekawe treści, to zachęta do tego, aby dana osoba weszła na stronę i na niej została dłużej szukając również oferty dla siebie z której będzie chciała skorzystać

Jeśli nie masz pomysłów na to, o czym pisać, to polecamy Ci wspaniały ebook „103 pomysły na wpis blogowy” autorstwa współzałożycielki szkoły stylistek New Style Academy Wioli Malawskiej, która jest ekspertem w dziedzinie strategii marketingowych.

Możesz również zakupić wspaniały i inspirujący zestaw ebooków w którym znajdziesz tytuły ” 103 pomysły na wpis blogowy”, „Naucz się pisać przyciągające nagłówki”, „Twoje słowa mocy”, „Biznesowe strony piękna”. Ten wyjątkowy zestaw możesz zamówić >>>tutaj.

Zajrzyj też na naszego bloga i zobacz ważne i inspirujące artykuły „Edukacja podczas kwarantanny – na co warto postawić” lub też „Praca ze sobą – czyli jak uwierzyć w siebie„, które napisaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Życzymy Ci wielu wspaniałych i stylowych treści na Twoim blogu.

Pozdrawiamy,

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek