Edukacja podczas kwarantanny – na co warto postawić

szkoła stylistek

To nie są wakacje. Przynajmniej nie dla nas. Jest to czas szczególny, dziwny, w którym nie do końca wiadomo jak się odnaleźć.

Miotają nami różne emocje – niepewność, strach, pytania o przyszłość. Nie wiadomo jak będzie, ale wiadomo, że strach i lęk są jak choroba, która odbiera siłę. Dlatego odstawiamy je na bok i chcemy wykorzystać ten czas najlepiej jak się da. Stawiamy na edukację i poszerzanie swojej wiedzy, bo to jest jedna z najlepszych inwestycji oraz siła, której nic nam nie odbierze.

Z czego możesz skorzystać i co możemy Ci zaproponować.

1.Kurs online „Zostań Osobistą Stylistką” poziom basic, to teraz nasz flagowy produkt. Tworzyliśmy go z myślą o tych, którzy z jakichś powodów nie mogą przyjechać na szkolenie stacjonarne do Warszawy lub po prostu nie chcą, bo wolą uczyć się online. Dziś wstrzymaliśmy szkolenia stacjonarne ale mamy produkt, który jest odzwierciedleniem tego szkolenia i idealnie nadaje się na ten wyjątkowy czas. Kurs online „Zostań Osobistą Stylistką” jest przepełniony wiedzą i doświadczeniem prowadzącej szkolenia Justyny Krawczyk, która jest pierwszą w Polsce licencjonowaną Style Coach z międzynarodowym dyplomem oraz założycielką naszej szkoły stylistek New Style Academy. To jest szkolenie, które możesz realizować nie wychodząc z domu, a nawet z łóżka. Jeśli w trakcie kursu pojawią się jakieś wątpliwości, to sama prowadząca odpowie na wszystkie Twoje pytania.

2. Blog branżowy, to wiedza, którą dajemy mi Ci zupełnie bezpłatnie. Możesz wejść, skorzystać, wziąć coś dla siebie i iść dalej realizować swoje marzenia. Jeśli Twoim marzeniem jest praca jako personal shopper, osobista stylistka, to warto abyś przeczytała artykuły: „Czy po jednym szkoleniu możesz zacząć pracę jako osobista stylistka„, „3 kluczowe umiejętności każdej osobistej stylistki„, „Jak wyznaczać cele i je osiągać„, oraz wiele innych dostępnych na naszym blogu.

3. Elitarny Klub Stylistek EX powstał dla tych Kursantek, które chcą pogłębiać swoją wiedzę, mieć możliwość zadawania pytań i mieć wsparcie na drodze swoich działań w zawodzie osobistej stylistki. To miejsce w którym się uczymy, szkolimy i poszerzamy horyzonty. Stylistki, które należą do Klubu, są również rekomendowanymi przez nas stylistkami, które polecamy do współpracy z innymi potwierdzając ich kompetencje oraz nieustanny rozwój. Jeśli i Ty chcesz do niego należeć i korzystać z możliwości jakie daje klub, to wystarczy, że ukończyłaś nasze szkolenie bądź innej szkoły stylistek i już możesz dołączyć. Zobacz >>>tutaj

4. Branżowe ebooki są w sam raz na ten moment, gdy możemy zostać w domu, mamy czas na czytanie książek, których nie musimy nawet zamawiać z dostawą do domu. Ebook „Jak osiągnąć sukces w zawodzie osobistej stylistki” oraz „Biznesowe strony piękna – 103 pomysły na lepszą promocję w zawodzie osobistej stylistki” to nasze topowe pozycje. Ogromną popularnością cieszy się też zestaw ebooków, który zawiera wspaniałe i inspirujące ebooki na temat pisania ciekawych treści i prowadzenia bloga, który jest jednym z podstawowych narzędzi w pracy osobistej stylistki.

5. Na naszym fanpage znajdziesz również projekt „Twój Styl, Twoje Życie” do którego zapraszamy inspirujące kobiety, które opowiadają o swoim stylu, czym jest dla nich wizerunek, jak szkolenie dla stylistek wpłynęło na ich karierę oraz co robią w swoim życiu zawodowym oraz prywatnym. Koniecznie zobacz nasz ostatni wywiad z Debbie Battat, Amerykanką, która przez 7 lat mieszkała w Polsce oraz z Kasią Bednarską, pasjonatką mody, założycielką bloga „Z miłości do nietuzinkowości”, naszą kursantką i stylistką.

Wykorzystaj dobrze ten czas.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek