Kim jest założycielka marki Elisabeth Violin i skąd taki pomysł na niezwykle stylowy biznes

434235008_1190294248623215_538700742706702012_n_Easy-Resize.com

Jesteś naszą kursantką, stylistką, która odważyła się pójść za marzeniami i stworzyła coś niezwykłego. Opowiedz nam proszę jak do tego doszło, zdradź tajemnicę rozumienia kobiet oraz tworzenia dla nich.

Uwielbiamy historie kobiet, które biorą życie w swoje ręce i realizują marzenia krok po kroku. Jesteś niewątpliwie jedną z nich i zapewne zainspirujesz swoją historią wiele kobiet.

1.Gdybyś miała określić siebie, to, kim jesteś, to jak dokończysz zdanie zaczynające się od słowa „jestem”.

Po chwili zastanowienia, odpowiem po prostu – jestem Kobietą. Dostrzegam wiele i odczuwam jeszcze więcej. Lubię to w sobie, bo to pozwala mi tworzyć. Tak jak inne Kobiety chcę być piękna i czuć się pięknie. Dlatego tworzę miejsce, w którym każda z nas znajdzie coś dla siebie. Na miarę swoich potrzeb, bez kompromisów, że kolor znowu nie taki, albo skład niewiele się różni od plastikowej butelki.

Przeczytaj również: Kariera w modzie: jakie możliwości ma osobista stylistka – zdradza nasza szkoła stylistek

2. Opisz jak widzisz kobiety dla których tworzysz, kim są dla Ciebie.

Mam ogromną nadzieję, że Kobiety dla których tworzę są takie jak ja. Zwyczajne, a zarazem wyjątkowe. Prowadzą swoje życie tak, by było piękne. Mają w sobie dużo miłości i chęci do zagłębiania się w siebie i swoje potrzeby. Każda z nich jest inna. Ma zbiór niepowtarzalnych cech. A ja mam coś dla każdej z nich. Dla Mamy, która pracuje zajmując się domem i dziećmi i chce, aby było jej wygodnie. Dla Kobiety Pracy Wyczynowej, która wiele godzin pracuje swoim ciałem, wystawiając je na największe i najcięższe próby. Tworzymy dla Kobiet Biznesu, które spędzają godziny w eleganckich koszulach i spódnicach.

Dbamy o to, by było im wygodnie i rześko, by czuły się piękne. Nie jest tajemnicą, że każdy nasz model testujemy pod kontem najróżniejszych dziennych zadań. Pragnę, by Kobieta, która wybierze moją markę, nie miała żadnych ograniczeń. By mogła robić wszystko. By mogła osiągnąć to, o czym marzy.

Przeczytaj również: 10 najlepszych pomysłów na biznes odzieżowy, które pomogą Ci rozpocząć Twoją przedsiębiorczą podróż – szkoła stylistek to nie jedyna opcja

3. Co tworzysz i dlaczego. Skąd się wziął pomysł na taką markę.

Zacznę od „dlaczego”. Dlatego, że miałam dosyć. Dosyć przekopywania się przez sieciówki w poszukiwaniu tego „czegoś”. Znalezienie klasycznej bluzki w moim kolorze i fasonie, która byłaby uszyta z oddychającego materiału (nie mówiąc już o jakimkolwiek certyfikacie, o tym mogłam zapomnieć) i miałaby chociaż zadowalającą jakość – graniczyło z cudem. I pewnego dnia pomyślałam: Hej! Skoro ja nie mogę znaleźć nic wartego uwagi, to na pewno nie jestem jedyna. I zaczęłam tworzyć miejsce, w którym ubrania są oznaczone dla jakiego są typu urody i sylwetki, tak, by maksymalnie ułatwić wybór. Ubrania są produkowane w 100% w Polsce (od projektu, przez szycie, po pakowanie) wyłącznie z certyfikowanych, oddychających materiałów bezpiecznych dla Środowiska i moich Klientek. Postanowiłam skończyć z kompromisem.

Bardzo ważna dla mnie jest też rozmiarówka. XS/S i M/L? Serio? Od samego początku wiedziałam, że rozmiarówka ma być szeroka. Bardzo. I jest – 32-48! A jeśli potrzeba mniejszy lub większy rozmiar, szyjemy na indywidualne wymiary Klientki. Zadbaliśmy również o dopasowanie długości dla Kobiet niskich i wysokich, dlatego każdy produkt w sklepie ma zawsze kilka opcji długości, a jeśli ten w standardowej tabeli nie jest wystarczający, uszyjemy też na specjalne zamówienie. Tak, by ubranie było dla Ciebie w 100%!

4. Jaki wpływ miał nasz kurs dla stylistek na to, co robisz.

Ogromny! Dzięki New Style Academy zaczęłam moją przygodę z analizą kolorystyczną i analizą sylwetki. To był jeden z pierwszych kursów jaki zrobiłam. I wciąż uczę się nowych rzeczy. Uwielbiam zaglądać na bloga NSA w poszukiwaniu inspiracji.

5. Co jest dla Ciebie ważne w życiu i jaką zasadą się kierujesz.

Najważniejsza jestem ja. Tylko nie tak egoistycznie, tylko z głową i sercem. Dużo czasu zajęło mi dojście do momentu, w którym zobaczyłam, że to ja jestem dla siebie najważniejsza. Że zawsze mogę na siebie liczyć, że mogę być niezależna i sama o sobie decydować. Teraz już wiem, że aby dbać o innych, najpierw muszę zadbać o siebie i czuć się dobrze. Wtedy mam siłę, by zmieniać Świat. I chyba daję radę, co?

Przeczytaj również: Ile zarabia osobista stylistka i jak stać się tą najlepszą – zdradza nasza szkoła stylistek

6. Gdzie możemy Cię znaleźć i czym nas zaskoczysz?

Najprościej – w mediach społecznościowych – zapraszam na mojego Instagrama, na Facebooka, czy TikToka, gdzie troszkę bardziej z humorem podchodzę do prowadzenia marki odzieżowej w Polsce. 

A jeśli chcecie się spotkać na żywo, zapraszam do mojego studio na Kaszubach – w Żukowie. To miejsce, gdzie mam wszystkie modele i wszystkie materiały, we wszystkich kolorach (to tak z 5000 kombinacji), także te przyszłe, więc można zamówić coś przedpremierowo.

Można zobaczyć i dotknąć cały ten raj. Ale! Wchodzi się na własną odpowiedzialność. Z doświadczenia wiem, że w moich Klientkach pojawia się wtedy nagłą potrzeba zamówienia WSZYSTKIEGO (hihi!!!).

No i oczywiście na naszej stronie: www.elisabethviolin.pl Zapraszamy!

Dziękujemy z całego serca za to wspaniałe spotkanie, wywiad pełen ciepła, szczerości i kobiecej inspiracji. Trzymamy za Ciebie kciuki, no i marzymy o spotkaniu na żywo w Żukowie.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek